Відійшла у вічність фельдшер санітарно-гігієнічної лабораторії з Чортківщини Олена Дзюба

Відійшла у вічність фельдшер санітарно-гігієнічної лабораторії з Чортківщини Олена Дзюба

На 41 році життя померла фельдшер-лаборантка санітарно-гігієнічної лабораторії Чортківського центру Олена Дзюба. Колеги висловлюють співчуття рідним і близьким.

Співчуття з приводу втрати повідомили у Тернопільському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

— З сумом повідомляємо про непоправну втрату — на 41 році відійшла у засвіти фельдшер лаборант санітарно-гігієнічної лабораторії Чортківського міськрайонного центру ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» Дзюба Олена Євгенівна, — написали в центрі.

Трудовий шлях Дзюби Олени Євгенівни: після закінчення Генічеського медичного училища в 2006 році прийшла на роботу в Чортківську районну санітарно-епідеміологічну станцію на посаду помічника лікаря-гігієніста.

Після реорганізації санітарно-епідеміологічної служби в 2013 році була прийнята на посаду фельдшера-лаборанта санітарно-гігієнічної лабораторії, де і працювала до останнього часу.

— Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. У цей скорботний час поділяємо Ваш біль і сум, підтримуємо Вас. Добрий спомин про Олену Євгенівну назавжди залишиться в пам’яті тих, хто жив та працював разом з нею. Світла пам'ять!, — йдеться в дописі колег.

Читайте також:

Понад 30 років віддала учням: відійшла у Вічність вчителька Тернопільської школи №27 Світлана Пушкар

Відійшов у засвіти доцент ТНПУ Павло Лісняк

Помер колишній професор кафедри історії України ТНПУ Олег Полянський

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Ольга Турчак - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Maria Boiko
    Відпочивайте з Богом.
    .
  • Igor Chepyga
    Спочивай з Богом.

keyboard_arrow_up