Відомі люди очима дітей

 У "RIA плюс" рубрика - "Відомі люди очима дітей". Задля експерименту наш кореспондент показала дітям фото відомих тернополян.

Відомі люди очима дітей

Людмила Муринська - бізнес-тренер
Алінка (4 р.):
-  Ця тьотя вчить дітей плавати у басейні. І робити зарядку у воді. Вона показує різні вправи, махає ногами і руками. І діти це повторяють. Це весело.
Ілля (5 р.):
- Ця тьотя придумує казки і розказує їх дітям. Вона працює в дитячому садочку вихователькою. Ще вона показує, як вирізати різні фігурки з кольорового паперу. 

 

Володимир Лех - генеральний директор каналу “Рада”
 Ілонка (5 р.):
 - Цей дядько розповідає анекдоти і ще він їх сам  пише. Його показують по телевізору. В нього дуже  смішні анекдоти.
 Давид (5 р.):
 - Його робота - моряк. Він дуже багато часу плаває  на кораблі в морі. Ще він буває в різних країнах і  бачить різних людей. І в нього біла форма і кепка. 

 

Тетяна Нагірна - власниця студії шугарингу 
 Стас (5 р.):
 - Ця тьотя - русалка. Вона живе у великому морі,  де плавають рибки. Вона вміє дихати під водою.  Але вона не може ходити, бо в неї зелений хвіст. 
 Андріанка (5,5 р.):
 - Ця тьотя розказує погоду по телевізору. Вона має  палочку, якою показує, де буде сонечко, а де  хмаринки. А де буде йти дощ. І ще вона каже, щоб  тепло одягались, якщо холодно. 

 

Ростислав Ціх - тренер з футболу в ДЮСШ
Женя (4, 5 р.):
- Цей дядько займається карате. Він як Джекі Чан в мультфільмі. Б’є поганих дядьків, які хочуть щось вкрасти чи побити. А цей дядько всіх рятує.
Таня (5 р.):
- Він дивиться на небо і рахує, скільки там є зірок. Це його робота. У нього ще є така спеціальна труба, в яку він дивиться, щоб краще було видно небо.

 

Олена Кривицька - учасниця Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 
Настя (5 р.):
- Вона працює вчителькою. Ця тьотя вчить дітей танцювати різні танці. Ще вона шиє для них костюми та сукні, щоб в них можна було виступати. 
Остапчик (5,5 р.):
- Ця тьотя - дуже серйозна. Вона вміє стріляти з пістолета і займається боксом. Вона — таємний агент на таємному завданні. Я не можу сказати на якому - це секрет.

Коментарі (1)
  • Тарас

    О, Таня))  Тепер знаю, хто відповідає за погоду
21:00 Тернопільські чорнобильці поділилися наболілим 20:00 Тернополянка стала призеркою чемпіонату України з шашок-64 19:32 Стало відомо, хто керуватиме ТНЕУ 19:00 Чому важливо бути щепленим від небезпечних інфекцій 18:41 Тернополянин «рішав» меддовідки на права і щоб відкосити від армії 18:14 Обізнана людина завжди зможе себе захистити – у вишах пишуть правовий диктант 18:00 На Тернопільщині стартує найбільша теренова гра України «Гурби – Антонівці» 17:25 Скільки платитимуть сімейним лікарям за немовлят, дітей, дорослих і літніх – рішення уряду 16:49 Отримали усне попередження, бо не погодили вигляд та місце контейнерів для сміття з владою 15:48 Тернополянин за медичні довідки вимагав та отримав 3750 грн хабара 15:20 Чоловік по місту розгулював з гранатами Ф1 14:40 На повороті поблизу "День і ніч" не розминулись "швидка" і автобус. Дорогу перекрили 14:30 Вниз чи догори – куди бігти у випадку пожежі

Практично усі травневі вихідні тернополяни та гості міста зможуть порозважатись на фестивалях. Будуть традиційні гастрономічні...

До кінця травня оброблять територію від кліщів, потім візьмуть аналізи води та піску, згодом рятувальна служба проведе...

"20 хвилин" вирішили запитати у тернополян, яку із сусідніх країн вважають найбільш дружньою до нашої держави.

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up