Партнер рубрики Події

Віктор Павлік побував в рідній Теребовлі і поскаржився на... міст

Віктор Павлік побував в рідній Теребовлі і поскаржився на... міст

Народний Артист України Віктора Павлік відвідав містечко Теребовля, що на Тернопільщині, звідки він родом. У мережі він поскаржився на міст, який вже будують дуже довго.

— Провідав сьогодні маму. Проїхався по місту по колу . О, рідна Теребовля! Підтримав Ігоря Бойчука, він мав концерт, творчий вечір.Слава Богу за все! Слава нашим Збройним Силам ! Слава Нацгвардії України ! Слава Україні!, — написав Віктор Павлік на своїй сторінці у Facebook. 

А у пост-скриптумі додав: йому шкода, що міст у Теребовлі ніяк не можуть збудувати. 

Відео дня

Також Віктор Павлік поділився із теребовлянськими журналістами світлиною з свого дитинства. 

— Світлина дня від співака Віктора Павліка:Невблаганно летять роки.. Ось як прокоментував цю незвичайну світлину з дитинства сам Віктор Павлік: Там є моя мама, там є моя найперша вчителька по мистецтву Софія Йосипівна Щуцька, і мій перший вчитель співу Іван Григорович Громик. І біля мене дівчинка, то моя перша любов — Лариса Швед. Нині її прізвище Павлік, вона вдова мого покійного троюрідного брата Міші Павліка. Світ дуже тісний! То ми на львівському телебаченні на програмі «Сонячні кларнети» вроді. То тоді була дуже популярна передача музична, — пишуть наші колеги у описі до фото на сторінці  Воля княжого краю

На зображенні може бути: 5 людей та акордеон

До слова, найстаршому синові Віктора Павліка вчора виповнилось 40 років. Чоловік зворушливо привітав його зі святом. 

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що у Терополі стартували водні прогулянки на теплоходах.

Читайте також:

Теплохід «Капітан Парій» вийшов на перший у 2024 році рейс на Ставі

На Тернопільському ставі починається сезон водних прогулянок

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (31)
 • Нет Фірвана

  Схожий на того малого бандита з фільму "Один в дома"😂
 • Леся

  Не в грошах біда,а в підряднику.Один трактор чотири прораби на одного раба з лопатою.Ходять шаряться,якби робили від виробітку як за кордоном то вже би і зробили і забулися бо ніхто б там того не терпів.То ще холодно а коли ☀️+30 машини гратимуться,але у нас пофік на усе а в першу чергу на людей вони ж і так нікому не потрібні.

  Meer reply Леся

 • Papa Rimskiy

  Давно вже не було новин від сім'ї Павліка, пишіть щотижня як там живе ловелас Шикидим.Останій раз пам'ятаю писали, що злапали Вітька на мості в Києві з липовою перепусткою
 • Анатолій Ставинський

  Міст збудують десь до кінця року .

keyboard_arrow_up