Він віддав найцінніше за наш мир та спокій: Тернопільщина прощається з Андрієм Божком

Він віддав найцінніше за наш мир та спокій: Тернопільщина прощається з Андрієм Божком
 • Виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області, 1 червня 2023 року кулеметник, старший солдат загинув.
 • Андрієві у березні виповнилось всього 38… Боже, бережи дітей та жінку нашого небесного ангела, просять земляки.

Під Бахмутом загинув мешканець Тернопільщини Андрій Божко.

«На жаль… У нас знову втрати. Командування та бійці 35 ОСБ висловлюють щирі співчуття з приводу смерті старшого солдата, кулеметника Андрія БОЖКА, — гірку звістку повідомили на сторінці у Фейсбук 35 Окремий стрілецький батальйон - в/ч А4048 ЗСУ. — Він загинув під час виконання бойового завдання на сході України.

Андрій родом з села Піщане, що входить до складу Залозецької селищної громади.

Відео дня

— Втрата такого мужнього та самовідданого бійця є надзвичайно важкою для його родини, друзів та побратимів, написали побратими. — Нехай пам'ять про Андрія буде заповнена гордістю за його внесок у захист України, безпеку та добробут інших людей. Вічна і світла памʼять Воїну Герою!

Про смерть Героя-земляка на власній сторінці у соцмережах повідомив і голова Злозецької громади Андрій Нога.

— Смуток та біль знову прийшли у нашу громаду, — повідомив Андрій Нога. — 1 червня 2023 року, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області, загинув старший солдат Божко Андрій Володимирович, житель села Піщане, 10.03.1985 року народження. Щирі співчуття рідним та близьким. Боже, бережи дітей та жінку нашого небесного ангела, адже він віддав найцінніше, своє життя за наш мир та спокій!

Про зустріч та чин поховання повідомимо згодом.

 

Редакція висловлює щирі співчуття дружині, дітям, рідним, друзям, землякам, побратимам та всім, хто втратив дорогу людину. Вічная пам’ять, шана і слава тобі, Герою…

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (48)
 • Alina Zakryshka

  Світла пам'ять Герою
 • Алена Феськова

  За ресторани заставного...
 • Надія Тарнавська

  Вічна і світла пам'ять Герою України!!
 • Svitlana Bendas

  Вічна пам'ять Герою.🙏🙏🙏🥲🕯️

keyboard_arrow_up