Водія Аudi Q7 суд залишив під вартою ще на два місяці

Водія Аudi Q7 суд залишив під вартою ще на два місяці
20-річного Андрія, якого підозрюють у злочині, що призвів до смерті 28-річного Сашка Куртіша, утримуватимуть під вартою до 24 травня

 

 20-річного студента-заочника Технічного університету, якого звинувачують у скоєнні ДТП, в якій загинув син Лесі Романчук Сашко Куртіш, утримуватимуть під вартою до 24 травня. Так постановив суддя міськрайсуду 24 березня.

Вже вдруге суд для винуватця ДТП обирає міру запобіжного заходу тримання під вартою.

Нагадаємо, ДТП трапилась вночі 23 грудня 2013 р. на просп. Бандери у Тернополі. Зіткнулись іномарка Audi Q7  і таксі "Шанс" марки Daewoo Sens. В результаті таксист опинився в реанімації, а 28-річний пасажир таксі Сашко Куртіш, син відомої письменниці Лесі Романчук, загинув на місці події.

Захисники Андрія у суді просили змінити йому запобіжний захід з тримання під вартою на будь-який. Більш м’який. Адже він, коли коїв ДТП, був тверезим. Також повністю визнав свою провину і щиро розкаявся. І частково відшкодував моральну шкоду.

Родичі загиблого хлопця наполягали у суді, що це було саме вбивство.

  • Він (винуватець ДТП – прим. авт.) має залишитись під вартою, і я в цьому повністю підтримую прокурора, - говорила у суді сестра загиблого Олександра Куртіша Наталка Колтун. - Людина вчинила вбивство. Умисне. Бо з такою швидкістю по вулицях не їздять.   

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    А ти, напевно, курва винуватця. Шкода, тебе тепер зек буде №бати...
  • Anonymous
    галя ти к;рва дурна, ти мрієш про то щоб закордон чухнути щоб тебе там негри №бали
  • Anonymous
    І ще не забуваймо про таксиста, котрий, мабуть, тепер на все життя залишиться калікою, цікаво, чи сім`я винуватця трагедії йому чимось допомогла....
  • Anonymous
    Все правильно. Адже щойно його випустять - він чкурне закордон.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Уродженець Гусятина Віталій Глют достроково вивів юнацьку збірну з футболу у фінал Євро-2026 20:00 Доглядав за тяжкохворою бабусею, але отримав 5 років тюрми: суд виніс вирок за дезертирство 19:10 Назавжди в сторю: на війні загинув поліцейський з Тернопільщини Іван Нагайовський 19:00 Уже є половина суми, але ми не можемо зупинитись : тернополяни збирають кошти на човен для військових Від читача 10:50 Викрили шахрайський кол-центр, учасники якого ошукали громадян США на понад 500 тисяч доларів. 18:00 Коли за продаж картоплі, кабачків та помідорів з городу доведеться платити податок 17:00 Школярі-футболісти з Тернопільщини вибороли бронзу на Всеукраїнському турнірі photo_camera 16:00 Добра справа на згадку про школу: випускники з Теребовлі передали кошти військовим 15:00 На ремонт лавок передбачили майже 500 тисяч гривень 14:00 Обірвалось життя 43-річного лікаря-хірурга, уродженця Тернопільщини Сергія Буковського 13:00 Лисиця забігла на подвір'я та покусала чоловіка у селі Бучацької громади. В тварини підтвердили сказ 12:00 Смачніші за м’ясні: готуємо відбивні з кабачків у паніровці та у клярі 11:00 Куди піти на кіно у Тернополі: добірка фільмів на вихідні 10:00 Смертельна аварія на трасі Одеса – Миколаїв: автобус зіткнувся з фурою, загинули 9 людей 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Похолока, Володимира Сторожука та Василя Росохи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up