Партнер рубрики Події

Встановили флагшток та пам’ятний хрест: який вигляд має новий сквер у Тернополі

Встановили флагшток та пам’ятний хрест: який вигляд має новий сквер у Тернополі

На вулиці Стадникової облаштовували новий сквер на честь загиблих Героїв – захисників України. Який вигляд він має та скільки коштувало облаштування – про це у нашому матеріалі.

Сквер розташований між вулицями Стадникової, Микулинецької і Торговиці. Його почали облаштовувати у жовтні 2023 року. Тоді почали облаштовувати пішохідну зону, місце для встановлення пам’ятника та лавок. Також висадили нові дерева. Журналісти «20 хвилин» нарахували понад 50 нових саджанців.

Назву скверу присвоїли на честь загиблих Героїв, захисників України. Таке рішення прийняли на засіданні сесії міської ради, враховуючи звернення громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України», Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану та колективного звернення родин Героїв, які загинули у війні з росією.

Який вигляд має сквер

Наразі роботи з облаштування виконали. Там нові пішохідні стежки, вимощені бруківкою.

Відео дня

Встановили пам’ятний хрест з тризубом та написом «Героям слава» та табличкою «На честь загиблих героїв – захисників України».

Поруч встановили флагшток, щоправда прапору там не було. Біля пам’ятника – композиція із металевих соняшників. У сквері встановили чотири нові лавки.

Скільки коштували роботи

Послугу з облаштування скверу замовило Управління ЖКГ, благоустрою та екології міської ради. Відповідно до укладеного договору, вартість робіт – 469 999 грн. Виконує роботи ТОВ «Тернопіль-ВМП».

Як свідчать дані аналітичної платформи YouControl, підприємство зареєстрували понад 6 років. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Також тут займаються організацією будівництва будівель, спеціалізованими будівельними роботами, покрівельними роботами, іншими будівельно-монтажними роботами.

Також до облаштування скверу долучилися небайдужі тернополяни, меценати та близькі загиблих. За їх кошт встановили кам'яний хрест та ковані квіти. 

Читайте також:

У Тернополі облаштовують новий сквер: скільки коштів уже витратили

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (27)
 • Nin Ja

  Виходить, що ладан таки припух вже вкорінь. Нічого гнида не цурається, де баче, там і краде сучара.
 • Любомир Білинський

  «Тернопіль-ВМП» - розмір статутного капіталу 5000 грн. Вартість робіт 469999 грн. Цікаві цифри.
 • Oleh Smachylo

  Влада тупо обманює і відмиває гроші. 50 саджанців посадили мешканці Стадникової, 1 за свої гроші та своїми силами, ще до повномасштабного вторгнення. А на хрест було зібрано, як мінімум, 59000 грн небайдужими громадянами. І, взагалі, Надал хотів там набудувати МАФи. Це просто якась концентрована дичина...

  Марія Гевко reply Oleh Smachylo

  Oleh Smachylo  а ви враховуйте тільки саджанці в ці кошти? Більше нічого? Подумайте…
 • Ольга Грицишин

  Гарно! І присісти є де, показати дітям на честь кого сквер! Головне щоб потім ніякі вандали того не пошкодили

keyboard_arrow_up