Володимир Гройсман 24 вересня приїхав із робочим візитом до Тернополя. Прем’єр-міністр перевірив стан дороги Тернопіль-Львів та переконався у виконанні робіт.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що за 5 років усі обласні центри України будуть з’єднані дорогами такої високої якості, як щойно здана траса «Тернопіль-Львів».
- Я пам’ятаю, в якому стані була ця дорога, колись багато їздив нею, - каже прем’єр-міністр. - З роками вона ставала все гіршою, і гіршою. А тепер ми з’єднали Львів і Тернопіль прекрасною дорогою, надалі завдання з’єднати ці міста з Чорним морем, а Чорне море – із західним кордоном і Євросоюзом.
Наступного року роботи в цьому напрямку продовжать, зазначив Володимир Гройсман.
Якщо колись відстань у 128 км між Тернополем і Львовом водії долали за 3,5 години, то зараз це можна зробити за 1,5 години, розповідає Володимир Гройсман.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
Ось відео: https://youtu.be/-TTx9m7hHho
А рекламу будівельної фірми на стенді для чого, навіть якщо вона і зробила цю дорогу, ще не факт що якісно і без корупції?????