Як на Тернопільщині за допомогою дронів виявляють паліїв

Як на Тернопільщині за допомогою дронів виявляють паліїв
Фото: ДСНС Тернопільщини

На Тернопільщині паліїв сухої рослинності почали активно виявляти з повітря — до моніторингів залучили безпілотники.

Про це повідомили в ДСНС Тернопільщини.

— Рятувальники щодня проводять моніторинг територій за допомогою безпілотників. Обльоти здійснюють там, де ризик виникнення пожеж найбільший — поля, узбіччя, відкриті території. Завдання — виявити загоряння ще на ранній стадії і не допустити поширення вогню. До цієї роботи також залучають дрони — це дозволяє фіксувати факти випалювання сухої рослинності, — йдеться в повідомленні.

Паралельно триває профілактична робота в громадах. Офіцери-рятувальники працюють безпосередньо з мешканцями, проводять роз’яснення та разом із правоохоронцями виявляють порушників.

Результат уже є:

  • 28 постанов про накладення адміністративних стягнень від початку року
  • 13 — за випалювання сухої рослинності
  • 15 — за порушення вимог пожежної безпеки в екосистемах

—  Весна — період підвищеного ризику: починаються польові та господарські роботи. Але важливо розуміти просте: суха трава не загоряється сама. Її підпалюють, — зазначили в ДСНС.

Читайте також: 

У Кременці горіли чотири автомобілі 

Жителя Скалатської громади підозрюють у підпалі господарства колишнього тестя 

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Ольга Турчак - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Малишко Галина
    На фронті політати дронами не мають бажання?
    Малишко Галина reply Малишко Галина
    Віталій Соломончук Я знаю хто і де літає. На Донбас з Тернопільщини хай летять.
    Vitalii Solomonchuk reply Малишко Галина
    Літають
  • Любов Мокрицька
    Тай добре ,дихати не можливо.

keyboard_arrow_up