Як називають дітей у Тернополі

Як називають дітей у Тернополі
Марко, Захарій та Артем - саме так найчастіше називали хлопчиків, які народжувалися в Тернополі цього року. До трійки найпопулярніших імен для дівчаток увійшли Єва, Вероніка та Софія.

Не рідкість - випадки, коли батьки обирали дитині якесь особливе, незвичне ім’я, - розповідає начальник Тернопільського міського відділу ДРАЦСу Ірина Шлюсар. - Дівчаток називали Естер, Ноемі, Тайяр, Алісія.  Хлопчиків - Фаріс, Іларіон, Лука-Франциск і Радомир.

Зараз тенденція на рідковживані, непоширені імена. У моді - як європейські, східні, так і старослов'янські. Наприклад, днями хлопчика назвали Ярополком.

Відео дня
>Артем очолював рейтинг чоловічих імен і торік, - продовжує співрозмовниця. - До п'ятірки лідерів також увійшли Максим, Матвій та Олександр.

Часто траплялися і давні, дещо призабуті імена. Такі, як Кирило, Маркіян, Нестор та Аристарх. В одиничних випадках хлопчиків називали Гектор, Ерік, Ювіналій, Август. Дівчаток - Міхеліна, Селеста і Мілєна.

- Торік до п'ятірки лідерів увійшли такі жіночі імена, як Софія, Соломія, Юлія, Вікторія та Христина, - додає Ірина Шлюсар. - Рідкісними були Алевтина, Аміра, Майя, Ніка.

Часто зустрічалися й подвійні імена. Наприклад, Єва-Магдалена, Анна-Марія, Соломія-Христина.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (12)
  • Anonymous
    Зайдик Вишиванюк
  • Anonymous
    Мені здається, якщо ім"я гарно підходить до фамілії, то можна назвати і Єва-Магдалена, Анна-Марія, Соломія-Христина і т.д. Але якщо це звучить типу Васильчук Аристарх Петрович, то це вже просто смішно=))
    Anonymous reply Anonymous
    А потім чоловіка також шукати за фамілією? ну щоб гарно підходив)) Щось таке ляпнула дурне...
    Anonymous reply Anonymous
    Бандера Смлоскипович Тягнибок - ось ідеальне ім"я!
    Anonymous reply Anonymous
    Бувають приколи - зі мною працював татарин з Криму імя - Сервер. Хоча може це нам прикольно а їм в порядку речей.
  • Anonymous
    ША я б сина Бандерою назвав...Шкода що в мене його нема.
  • Anonymous
    От з вищеперерахованими дитині точно буде комфортно!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Судитимуть тернополянина та його спільників за незаконний видобуток корисних копалин 13:07 На Збаражчині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство — поліція 12:45 За зґвалтування неповнолітньої засудили жителя Борщівщини 12:23 Червоний рівень небезпеки: на Тернопільщині очікуються надзвичайні дощі, грози та град Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 12:04 У Білецькій громаді впав ворожий дрон. Місцевих просять не наближатися, аби той не здетонував 11:20 Шахрай пообіцяв стосунки, натомість видурив у тернополянки понад пів мільйона гривень 10:51 Помер український композитор Ігор Поклад 10:25 На Тернопільщині врятували собаку із глибокого колодязя 09:30 Підтоплений будинок і заблокована швидка: ніч на Тернопільщині була неспокійною 09:10 Росія вночі запустила по Україні 728 дронів й 13 ракет 09:02 На Тернопільщині через негоду знеструмлені понад 32 тисячі споживачів 09:00 Перестало битись серце захисника з Лановеччини Василя Костюка 08:00 Укрзалізниця запускає безбар’єрний вагон для пасажирів на кріслі колісному photo_camera 05:03 У Тернополі гучно. В небі над містом та областю — шахеди та ракети (ОНОВЛЕНЕ) photo_camera 22:01 Небезпечна краса: отруйні рослини, які можуть бути навіть біля вашого будинку photo_camera 21:00 Подарували шанс на життя: у Львові врятували 30-річну маму з Бучача завдяки донорській печінці photo_camera 20:00 Журналісти «20 хвилин» отримали доступ до Генплану. Але довелось викликати поліцію 19:30 Горять дачі на Тарнавського: що відомо? photo_camera 19:01 Магія книготворення: тернополянка Наталія Волотовська створює світлі історії для малих читачів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up