20 ХВИЛИН
20 ХВИЛИН - Всі Статті (15625)

Графік руху пасажирських поїздів у зв'язку з переходом України на зимовий час відкоригувала "Укрзалізниця".

Куплений хліб часто не влаштовує не тільки ціною, але і якістю. Другим, можливо, навіть більше, як першим. Відтак нині тернопільські господині часто-густо закидають походи за хлібом у магазин, а починають випікати вдома.

Студент Тернопільського національного економічного університету Едуард Романюта без особливих зусиль втретє потрапив до фіналу національного відбору на “Євробачення-2013”. Виконавши англомовну пісню шведських авторів Get real with my heart, хлопець посів третє місце

Перший у Тернополі “пташиний ресторан” з'явиться на території пивоварної ресторації “Ковчег”, що у парку “Топільче”. Відкриття годівниць для пернатих відбудеться в середу, 26 грудня.

Коли подорожуєш за власним маршрутом, можна зупинятися, де й скільки захочеш, взяти з собою хоч весь гардероб і… завітати хоча б на вікенд до Берліна - столиці Німеччини. Відпочинок тоді перетвориться на казку, а позитиву вистачить щонайменше на місяць, переконалася тернополянка Оксана Чуйко.

Три шаржі підготував на міжнародний конкурс карикатури і шаржу тернопільський художник, світовий рекордсмен із написання шаржів Микола Дмітрух. Такий “чемпіонат” щороку проходить у селищі Сінтра в передмісті Лісабона.

- Два тижні тому у нас народилася донечка, - звернувся у редакцію наш читач - тернополянин Дмитро Сеник. - Дружина ще перебуває у лікарні. Коли треба зареєструвати малюка?

Марко, Захарій та Артем - саме так найчастіше називали хлопчиків, які народжувалися в Тернополі цього року. До трійки найпопулярніших імен для дівчаток увійшли Єва, Вероніка та Софія.

Тернополянка і грузин разом уже п'ять років. Зимує пара в Україні, а літо проводить - під теплим сонцем Грузії.До життя по-грузинськи тернополянка Любов Петровська звикла одразу. Тамтешня кухня - така ж розмаїта і смачна, родинні цінності - на першому місці, а повага до інших і гостинність - у крові.

Ви знайшли свою половинку, хочете бути разом завжди і прийняли рішення про початок спільного сімейного життя? Залишилося лише подати заяву про реєстрацію шлюбу. Про те, як це зробити, види церемоній та особливості їхнього проведення розповідає начальник Тернопільського міського відділу ДРАЦСу Ірина Шлюсар.

keyboard_arrow_up