Як «покарати» п'яну водійку Land Cruiser, вирішуватимуть її колеги

Як «покарати» п'яну водійку Land Cruiser, вирішуватимуть її колеги

Тернополянку, яка роз’їжджала по місту напідпитку  «Ленд Крузером»  суд визнав винною у вчиненні адмінправопорушення за ст.130 КУпАП та звільнив від адмінвідповідальності. Матеріали справи про адмінправопорушення суд постановив відправити на розгляд трудового колективу, у якому жінка працює. 


Таке  покарання  Тернопільський  міськрайонний суд дав жінці 17 серпня.
Нагадаємо, у липні Патрульна поліція повідомляла, що на вулиці Гайовій затримали нетверезу водійку. Про те, що водій Land Cruiser був у стані алкогольного сп’яніння, повідомив на службу "102" тернополянин. Відтак через кілька хвилин інспектори розшукали транспортний засіб за орієнтуванням. Кермувальниця була добряче напідпитку. Від проходження огляду на місці та в медичному закладі категорично відмовилася. 

«Ні, освідуватися я не буду. Я вдома посварилася з чоловіком, відпустіть, я поїду», – просила патрульних жінка. 

Як йдеться у постанові від 17 серпня,  жінка  вину у вчиненні адмінпорушення визнала повністю та щиро розкаялася у вчиненому, просила передати матеріали адміністративної справи на розгляд трудового колективу для застосування до неї заходів громадського впливу. Аналогічне клопотання – про передачу матеріалів на розгляд трудового колективу, надійшло і від приватного підприємства, де працює жінка.

 Доцільність застосування  таких заходів роботодавець обґрунтовав тим, що жінка працює на посаді бухгалтера, позитивно характеризується, сумлінно виконує свої обов’язки. І в її посадові обов’язки безпосередньо входить керування транспортним засобом. Суд до таких прохань жінки та роботодавця прислухався.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
  • бузука
    Клас, давно такого цинічного знущання над законами і людьми з боку суддів не було, таке б на національних каналах не пошкодило показати
  • Ігорко Ігорко
    це просто ППЦ, НЕ СПРАВИДЛИВО!!!! а ЯКБИ ВОНА КОГОСЬ ВБИЛА!!!!!

    Отака срака робиться в нашій грьобаній державі!

    тепер буду тоже їздити пяний і не буду ніфіга платити , якщо їй так можна значить  всім так можна!
  • marijka
    Цікаве рішення суду. І трудовий колектив якого ПП буде вирішувати як покарати? а то ж хочеться знати як же її все-таки покарають...
  • Микола Смолінський
    Це тільки в нас таке може бути дебілоїдство, на який суд трудового колективу????? А що ви скажете решта водіям на яких склали 130-ту??? Але що ви можете сказати ........ ПОЗОР ВАМ УРОДИ
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Назвали імена дітей з Тернопільщини, які вибороли нагороди в Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика 13:00 «Нехай ворог б’є по техніці, а не по людях»: долучайтесь до збору для військових 10 ОГШБр 12:00 Понад 4,8 млн грн: визначили ціну землі на Стуса, де ворожа ракета зруйнувала будинок 11:00 Медичний оскар — 2026: хто з лікарів отримав нагороди Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 10:00 Ющенко посадив п'ять молодих черешень на Тернопільщині 09:00 МОН опублікувало Порядок прийому до закладів фахової передвищої освіти у 2026 році 22:00 На Тернопільщині розробили пішохідний маршрут для паломників Camino Ruteno photo_camera 21:00 У Тернополі планують видобуток піску на ділянці, яка фігурує у кримінальній справі на 76 мільйонів 20:00 ТОП-10 сімейних лікарів за кількістю декларацій: розповідаємо, кому найбільше довіряють тернополяни 19:00 Місія — пам'ятати кожного. Як у 62 фармацевтка пише пісні про полеглих Героїв з допомогою ШІ photo_camera 18:00 Євро продовжує стрімко зростати: курс валют на понеділок 17:20 21 аварія за участю водіїв двоколісного транспорту сталася цьогоріч на Тернопільщині 16:40 На Тернопільщині двом посадовцям оголосили підозру через рубку дерев на майже 2 млн грн photo_camera 16:00 У парку «Сопільче» висадили 30 молодих дубів photo_camera 15:23 У водоймі на Тернопільщині втопився чотирирічний хлопчик 15:00 З Текстильної просять забрати авто, пошкоджені під час атаки 19 листопада 14:20 Біля Бучача чоловік підірвав гранату в автомобілі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up