Поліцейські вчили тернопільських школярів правильно переходити дорогу

Поліцейські вчили тернопільських школярів правильно переходити дорогу
  • 12 -18 листопада триває Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху.
  • Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" спільно з Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області, управлінням сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації проводили бесіди про безпечну поведінку на дорозі з тернопільськими школярами.
  • Цьогоріч заходи провели у школі №24 та школі №18.

Учні перших, п’ятих та восьмих класів Тернопільської ЗОШ №24 разом з поліцейськими повторювали правила дорожнього руху. За допомогою ігор та інсценізацій діти могли не лише дізнатися щось нове, а й показати свої знання.

- Ми проводимо різні заходи, - розповіла інспектор зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Тернопільської області Олександра Мялковська. - Відвідуємо і дошкільні, і загальноосвітні навчальні заклади, училища, ВНЗ. Ми спілкуємося з пішоходами, з водіями для того, щоб пояснити правила дорожнього руху. Наголошуємо, що їх потрібно дотримуватися.

Як розповіла пані Мялковська, вже впродовж трьох років поліцейські відвідують кожен клас тернопільських навчальних закладів.

- Діти завжди задоволені, - каже співрозмовниця. - Адже намагаємося донести до них цю важливу інформацію доступно, в ігровій формі.

Також учням роздали світловідбиваючі наліпки для наплічників та пам’ятки пішохода.

- Такі заходи надзвичайно корисні, - каже Оксана Захарченко, заступник директора школи №24 з навчально-виховної роботи. - Ми усі знайомі з правилами дорожнього руху. Та останнім часом у місті сумна статистика з аваріями. Ми переконуємося, що повторення правил, які важливі і для водіїв, і для пішоходів, не є зайвими. А для дітей особливо. Наша школа у центрі міста, і щоб сюди потрапити інколи потрібно перейти кілька переходів. Тому такий захід для наших учнів дуже корисний.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Діагноз, який перевернув життя 11-річної Каті: родина просить про допомогу 15:45 У Бережанах чоловік продавав наркотики по 300 гривень за грам: його затримала поліція 15:15 Поширював у Viber інформацію про ТЦК: суд виніс вирок жителю Тернопільщини 14:50 Конкурс на посаду керівника філармонії перенесли — не змогли обрати голову комісії photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 14:10 Масова загибель бджіл на Збаражчині: пасічники кажуть про отруєння 13:36 У Тернополі відбувся XIV Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам'яті Євгена Ворка 13:05 Американець із Кентуккі приїхав до Чорткова, щоб плести маскувальні сітки photo_camera 12:31 Директора Тернопільського аеропорту Володимира Кулака увільнили від обов'язків через мобілізацію 11:55 «Ліга Дужих. Діти»: у Тернополі стартував набір до дитячої команди з ампфутболу 11:15 П'яний водій пропонував 25 тисяч хабаря тернопільським поліцейським 10:47 Смертельна аварія біля Тернополя: після зіткнення мікроавтобуса та легковика загинула жінка photo_camera 10:10 Вермінський заявив, що відкликає свою кандидатуру на посаду керівника Тернопільської обласної філармонії play_circle_filled 09:40 У Чопі попрощались з полеглим Героєм-прикордонником Тарасом Солтисом, який народився в Тернополі photo_camera 09:00 Війна забрала життя Героя Андрія Їжака 08:00 Вступників вишів автоматично перевірятимуть через реєстр Міноборони 21:32 На Дружбі затримували чоловіка, який погрожував людям предметом, схожим на гранату 21:00 Куди поїхати на Тернопільщині: п'ять мальовничих місць для літнього відпочинку 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:30 Тернопільська «Нива» підписала контракт з вихованцем «Шахтаря»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up