Як тернополянка заробляє гроші, п'ючи каву. Діти знають, ким насправді працюють люди

Як тернополянка заробляє гроші, п'ючи каву. Діти знають, ким насправді працюють люди
  • Відомі люди очима дітей" - рубрика, яка щопонеділка виходить в газеті "RIA плюс" та щонеділі в інтернет-виданні "20 хвилин".
  • Відтепер ми публікуємо ще й фото наших маленьких експертів, які придумують тернополянам нові професії.     

У цьому випуску експертами рубрики були 4-річна Даринка Болажко та 6-річна Улянка Тимчак.

Читайте також: Що робить викладачка з Тернополя на 1+1. Діти знають, ким насправді працюють тернополяни

Іван Омелян - керівник Регіонального напряму Реанімаційного Пакету Реформ
Даринка:
- Він працює в поїзді за кермом. Всякі валізи і людей везе. Він такий дорослий йому можна вже возити всіх

Відео дня

Улянка:
- Я думаю,  що його по телевізору показують.  Я бачила схожого і він там повідомлює про то,  про що не знають інші.

 

Марія Іщенко - керівник секретаріату коаліції ГО "Тернопільський центр реформ"

Даринка:
- Ця тьотя працює директором на роботі.  Вона дає гроші людям хто більше працює - більше,  а хто менше -  менше,  але її там дуже люблять.

Улянка:
- Вона працює перукарем, красить волосся, малює нігті і до неї всі люблять приходити, бо вона гарна.

 

Дмитро Канюка - майстер ферментаційної дільниці

Даринка:
- Цей дядько працює художником. Він фарбує картини і продає їх.  А ще він дітей малює і заробляє гроші.

Улянка:
-Цей дядько працює фотографом.  Він знаходить красиві малюнки і ставить їх в сайт,  щоб побачили інші. В нього багато дітей. 

 

Таня Фаль - солістка гурту

Даринка:
- Ця тьотя працює на кафе.  Вона там з подружкою п'є каву цілий день і коси розчісує свої гарні. 

Улянка:
- Тьотя працює в ресторані. Вона дає людям щось таке де написано,  що в них є,  а люди вибирають і кажуть її,  що хочуть. А потім вона каже це кухарям. В неї багато замовляють,  бо вона гарна.

Якщо ви хочете стати одним з героїв цієї рубрики, чи зробити сюрприз друзям, рідним, пишіть автору рубрики а електронну скриньку [email protected] або у facebook. Щоб потрапити в рубрику потрібно надіслали своє якісне фото, вказати прізвище, ім'я та справжню професію. Якщо ви маєте малюка віком від  4 до 6 років, теж пишіть у facebook. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Mattel випустила першу у світі ляльку Barbie з діабетом першого типу 21:03 Скільки коштують розваги для дітей та дорослих у парках Тернополя photo_camera 20:02 З полону повернувся Василь Штогун. Найперше бажання — взяти церковний шлюб із коханою 19:24 В ДТП на Тернопільщині загинули четверо людей Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 19:00 Як оформити карту тернополянина онлайн та без черг: «20 хвилин» перевірили photo_camera 18:00 У пункті пропуску «Шегині - Медика» тимчасово обмежать пропуск автобусів 17:25 В облраді затримали посадовця. За нашою інформацією — йдеться про хабар 50 тисяч гривень 17:00 Реабілітація Захисників: де отримати кваліфіковану допомогу 16:00 В Укренерго закликали економити електроенергію через знеструмлення в шести областях 15:20 У Підволочиську зустріли звільненого з полону Володимира Мотику play_circle_filled photo_camera 14:35 У Тернополі облаштують мобільний спортивний комплекс для ветеранів та громади 14:15 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 9 липня) 14:00 Судитимуть тернополянина та його спільників за незаконний видобуток корисних копалин 13:07 На Збаражчині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство — поліція 12:45 За зґвалтування неповнолітньої засудили жителя Борщівщини 12:23 Червоний рівень небезпеки: на Тернопільщині очікуються надзвичайні дощі, грози та град 12:04 У Білецькій громаді впав ворожий дрон. Місцевих просять не наближатися, аби той не здетонував 11:20 Шахрай пообіцяв стосунки, натомість видурив у тернополянки понад пів мільйона гривень 10:51 Помер український композитор Ігор Поклад
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up