З басейнами та дизайнерським ландшафтом на подвір'ї: скільки коштують надорожчі будинки на Тернопільщині

З басейнами та дизайнерським ландшафтом на подвір'ї: скільки коштують надорожчі будинки на Тернопільщині

Журналісти «20 хвилин» підготували підбірку найдорожчих будинків, які виставили на продаж в області. Дивіться, який вигляд вони мають та скільки коштує елітна нерухомість!

Ми обрали сім найдорожчих пропозицій на сайті нерухомості DIM.RIA. Зауважимо, що кінцева вартість може відрізнятися він тієї, що вказав продавець. 

Гаї Шевченківські – 390 000$

Відео дня

Це будинок площею 328 метрів квадратних. Продавець зазначає, що у будинку є 6 кімнат, 3 спальні, гардеробна, спортзал, облаштовані 2 місця для зарядки електромобіля, електрогенератор для аварійного живлення, стабілізатори напруги, 4 кондиціонери, новорічна підсвітка будинка, автоматичний полив газона, газове опалення. Є сигналізація, відеоспостереження, система антизатоплення та антизадимлення. Будинок коштує понад 15 млн гривень у гривнях.

Ліски – 390 000$

Загальна площа 439 метрів квадратних, зазначає продавець. Є також окремо стояча сауна, басейн з підігрівом, опалення газ і пілети, дизель генератор, кінотеатр повноцінний.Повне обладнення під авто Tesla.Побутова техніка Siemens i Liebherr. На території є велика кількість рідкісних декоративний, фруктовий, хвойних дерев. Вартість – 15 млн у гривнях. 

Тернопіль – 490 000$

Будинок з рекреаційними спорудами та ландшафтним садом. Загальна площа будинку: 290 метрів квадратних. Є гараж, робоча кухня з виходом у сад, господарське приміщення, котельня, підвал. Вартість у гривнях: 18 914 000 грн.

Тернопіль – 490 000$

Будинок збудовано за індивідуальним проектом. Цегляні стіни утеплені мінеральною ватою.Будинок загальною площею 250 кв.м. Є підвал 40 кв.м слугує власним укриттям. Також є гараж на 2 авто. Вартість у гривнях: 18 914 000 грн.

Тернопіль – 560 000$

Будинок неподалік від центру Тернополя. Зовні утеплений мінватою і оздоблений декоративною штукатуркою. Задній двір так і уся ділянка оздоблені дизайнерським ландшафтом, альпійськими гірками. Газон з системою автоматичного поливу. На подвір'ї є альтанка. Будинок коштує 21 616 000 грн.

Тернопіль – 800 000$

Як вказує продавець, будинок на набережній тернопільського ставу, з власним подвір'ям, гаражем та сауною. Коштує 30 880 000 у гривнях. 

Підгородне – 1 500 000$

Це найдорожча пропозиція, виставлена на продаж. Це триповерховий цегляний будинок з гаражем на два автомобілі.Також є відпочинковий будинок з басейном, сауною, кімнатою відпочинку з кухнею. На всіх спорудах та на території охорона та відеоспостереження. Також на території є сад.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
 • Діма Матвійчук

  в Україні не висикокі податки на нерухомість, тому корекція ціни відбувається лише попит і пропозиція, за США окрема розмова. Володіння таким будинком обійдететься % від вартості на рік.
 • Петро Беріт

  1.5млн.у.о? Щоб жити в Підгородньому? За таке бабло в любій країні можна непогану нерухомість знайти...

  Nataliya Diduch reply Петро Беріт

  Петро Беріт штати. За 900 тисяч з землею. Під ключ.
 • Юра Дублянко

  і ці будинки роками продаються, бо під час війни немає попиту на елітну нерухомість

keyboard_arrow_up