Партнер рубрики Події

Замість насаджень тепер буде бруківка: на Торговиці спиляли здорові дерева

Замість насаджень тепер буде бруківка: на Торговиці спиляли здорові дерева

На вулиці Торговиці біля будинку №28 видалили кілька здорових дерев, а на місці зеленої зони тепер буде бруківка. Чи є дозволи на ці роботи – дізнавалися журналісти «20 хвилин».

Ділянка, де росли дерева, розташована біля поштового відділення. Мешканці будинку поруч кажуть – там раніше росли горіхи. У п’ятницю, 10 травня, там спиляли одне дерево, та залишили ще два.

Відео дня

–Тут росли горіхи, дерева обрізали, вони були здорові. Біля них були кущі та трава. Ділянка не була доглянута, але дерева давали затінок, – розповіла тернополянка Оксана.   

Станом на 14 травня дерева повністю видалили. На цю ділянку завезли каміння та палети з бруківкою. 

Журналісти «20 хвилин» звернулися до міської ради Тернополя. Як повідомила речниця міськради Мар’яна Зварич, дозвільні документи на видалення дерев не видавали. Тепер обставини встановлюватимуть представники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

– Про видалення зелених насаджень екоінспеції на даній території не було відомо. Наші спеціалісти будуть притягати до відповідальності винних осіб та стягувати завдані збитки, – розповів керівник екоінспекції Роман Нитка.

Про результати перевірки повідомлять згодом. Виконавцям робіт загрожує штраф. Про яку суму йдеться наразі сказати не можуть, оскільки для кожного пошкодженого дерева розмір штрафу вираховують за допомогою спеціальної методики.

Довідка:

Про факти незаконної вирубки дерев можна повідомити Державну екологічну інспекцію у Тернопільській області за телефоном:

035-225-95-82;

Також можна звертатися до муніципальної інспекції міста:

067-447-31-86;

067-447-32-78;

067 447 32 78 (Viber).

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (13)
 • Ольга Ольга

  Якби Лисий міг він би тою бруківкою виклав дно тернопільського ставу!
 • Wolodymir Gryvas

  Лисий ту бруківку пхає вже куда  попало видно в дочки  гроші в америці закінчуються треба  шось скрутити, але  шановне паньство ви  самі його вибиоали і тепер  нам  треба терпіти  ту лису хитру голову.
 • Stepan Veres

  Війна в країні а вони страждають #уйньою, відмивання грошей а не інакше.
 • Stepan Veres

  Краще ті гроші віддати на ЗСУ

keyboard_arrow_up