Записатись до сімейного лікаря тернополяни тепер можуть через застосунок Helsi

Записатись до сімейного лікаря тернополяни тепер можуть через застосунок Helsi

Наразі до сервісу Helsi підлючено шість із восьми медзакладів Тернополя.

Мешканці Тернополя можуть записувати до сімейного лікаря за допомогою мобільного застосунка Helsі. Про це розповіли у пресслужбі Тернопільської міської ради.

— Сервіс включатиме усі комунальні заклади охорони здоров’я первинної та вторинної ланки Тернополя, що дозволить підвищити якісь надання медичних послуг для містян, — йдеться у повідомленні.

Наразі вже завершено підключення до сервісу шести з восьми медичних установ міста. Зокрема, з Helsi вже працюють у лікувально-діагностичному центрі, дитячій та дорослій стоматології, лікарні №3, дитячій лікарні та в центрі первинної медико-санітарної допомоги м. Тернополя. 

Відео дня

Пацієнти можуть записуватись на прийом до лікарів у цих закладах без черг за допомогою вебпорталу або мобільного додатку сервісу.

— Окрім запису до лікаря, у смартфоні буде доступна історія хвороби пацієнта, можливість запису на консультацію спеціаліста прямо у сімейного лікаря, — повідомляють у міськраді. — За допомогою програми можна відстежувати свої медичні дані та дані дітей, записатись на вакцинацію, переглядати та зберігати електронні направлення та рецепти, шукати ліки онлайн, встановлювати нагадування прийому ліків, планувати щеплення дітей за допомогою «календаря щеплень», спростити отримання довідок для школи, садочку, роботи, басейну тощо.

Згодом основний функціонал сервісу «Helsi» буде інтегрують до офіційного мобільного застосунку міста «e-Тернопіль», через інтерфейс якого можна буде записатись на прийом до лікаря, а також переглядати, зберігати електронні рецепти тощо.

Нагадаємо, відтепер в Україні строк дії електронних рецептів на рецептурні ліки, які пацієнт купує за власний кошт становить 90 календарних днів (замість 30 днів, як було раніше).

 

Читайте також:

Рейтинг сімейних лікарів Тернополя: кому найбільше довіряють тернополяни?

У Тернопільській області вперше відкрили центр ментального здоров’я

Хворі на діабет з 8 жовтня за програмою «Доступні ліки» зможуть придбати тестові смужки

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up