Заробляє в Дубаї, подорожує Європою

Заробляє в Дубаї, подорожує Європою
  • Уже упродовж двох років 23-річна Вероніка Лазар з Тернопільщини на шість місяців їздить роботу в Дубай. Робить там тимчасові татуювання. 
  • У Дубаї дорога гречка та вівсянка, житло за 600 доларів та зарплати близько 1000 доларів.  

 

У Дубаї дівчина малює тимчасові татуювання відвідувачам великого торгівельного центру під відкритим небом, у якому встановлені декорації усіх країн світу. Її робочий день розпочинається в 16.00 і триває до півночі. Заробити там більше тисячі доларів, як розповідає Вероніка, дуже складно. У Дубаї дуже дороге житло – близько 600 доларів. Але дівчині пощастило, - житло та авто, на якому вона може добиратись на роботу, виділила  компанія. Харчування теж недешеве. 

Тату – для туристів

Вероніка Лазар виросла в невеликому містечку Гусятин. Дівчина навчалась у Кам’янці-Подільському на будівельника, закінчила художню школу, вчилась у техуніверситеті. Працювала баристою, займалася хендмейдом, розробляла дизайн логотипів. Згодом їй запропонували роботу в Дубаї. 

- Це велика корпорація Global village, - розповідає Вероніка. - Зі мною зв’язались представники компанії, я пройшла співбесіду. Працюю я там уже другий рік. Тимчасові татуювання малюю кісточкою спеціальною фарбою. Малюнки різні – тварини, рослини, абстракції. Тримається таке тату 10 днів. Переважно такі малюнки просять місцеві туристи. 

Заробляє в Дубаї, подорожує Європою, фото №1 на сайті 20minut.ua

Важко звикнути до їжі та клімату

Найважче було у перший місяць: від зміни клімату організм дуже ослаб. Також рівень англійської мови у дівчини був невисокий.

- Коли я вперше прилетіла, було важко спілкуватись. Мені потрібно було 2 тижні, щоб увійти в ритм, - каже вона. 

Вероніка досі не може звикнути до тамтешньої їжі та спеки, від якої рятують лише кондиціонери

- Їжа - без смаку, страви сируваті з великою кількістю приправ, - розповідає дівчина. - Взагалі їжа не смачна. А в Дубаї тільки одні фаст-фуди. Я вегетаріанка і виживаю тут на йогуртах і фруктах. З цим нема проблем. Знайти тут гречку чи вівсянку дуже складно. І навіть, якщо знаходиш, то придбати ці продукти дуже дорого. Пачка вівсянки коштує близько 250 грн, а гречки - 300 грн. 

У маршрутці чоловіки і жінки - окремо

Якщо живеш в чужій країні з зовсім іншими правилами та законами, іноді можна потрапити у незручну ситуацію. Незвичний випадок з Веронікою трапився у маршрутці. У Дубаї маршрутки поділені на дві частини: в першу заходять тільки жінки, а у другу чоловіки.

- Минулого року я зайшла з друзями у маршрутку і одна з моїх подруг стояла на червоній лінії перед водієм, - розповідає Вероніка. - Її оштрафували на 150 дірхам. Це приблизно 1000 гривень. 

Щоб заробити в Еміратах, потрібно постійно рухатись, чимось займатись. Як каже сама Вероніка, вона з радістю б знайшла підробіток, але дівчину основна робота дуже втомлює.

Жити у Дубаї Вероніці подобається, але лише на сезон – з жовтня до травня. Саме в цей час в Україні не досить приємна пора, а в Дубаї можна погрітись на сонці. У місті дуже дуже чисто, хороший рівень життя. Хоче це теж залежить від району міста. 
- В Дубаї найбільше людей з Індії ,Пакистану ,Філіппін, - каже дівчина. – Всі вони «робоча сила». Місцеві тут майже не працюють,а якщо працюють, то тільки у власному бізнесі.

Багато мандрує

Коли дівчина повертається в Україну, то починає подорожувати. Минулого літа разом з подругою відвідала шість країн: Польщу, Чехію, Німеччину, Італію, Австрію та Туреччину. Там дівчата жили у хостелах. 

- Мені сподобалось в Римі. Особливо архітектура, вона надзвичайна, - ділиться враженнями Вероніка. -  Також сподобалось у Венеції. Це неможливо описати, просто хотілось ходити і все фотографувати. А в Німеччині я би хотіла жити. Це країна з високим рівнем життя. Але найулюбленіше місто – Стамбул. Там дуже красиве поєднання архітектури, зелені та моря. Місто неймовірно велике. 

Заробляє в Дубаї, подорожує Європою, фото №2 на сайті 20minut.ua
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up