«Заступився» за брата, тріснувши з ноги в обличчя копу

«Заступився» за брата, тріснувши з ноги в обличчя копу

П’яний чоловік заснув дорогою у «Жигулях» брата. Коли прокинувся, то не побачив брата за кермом.  Вийшовши з авто побачив, що  брат лежить на дорозі, а біля нього -  працівники поліції. Обурений чоловік  вирішив заступитись за брата та дав з ноги в обличчя одному з них.

 
Тепер за «спробу заступитись» чоловік заплатить 3400 грн штрафу.  


Інцидент трапився 17 серпня в Зборові.  Як пише у вироку Зборівського районного суду від 12 жовтня,  «Жигулі» зупинили працівники Управління патрульної поліції Тернополя за порушення правил дорожнього руху. З метою припинення адмінправопорушення старший інспектор роти №, лейтенант поліції, який перебував у складі наряду патрульної поліції  та був у форменому одязі, підійшов до зупиненого автомобіля, представився, повідомив причину зупинки автомобіля, суть правопорушення та запропонував виконати його вимогу. Однак, водій, не бажаючи виконувати законну вимогу працівника поліції, вийшов із автомобіля і мав намір залишити місце події. Відтак на нього наділи кайданки. 


В подальшому, під час встановлення особи, працівник поліції пригнувся, щоб зняти кайданки. А брат водія наніс йому удар. 

У суді обвинувачений сказав, що шкодує про вчинене, щиро розкаюється. Сам потерпілий заявив, що претензій до обвинуваченого не має, цивільного позову не подавав. 

Відтак суд визнав чоловіка винуватим за  ч.2 ст.345 КК України  і призначив покарання у виді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Цьвєк
    "У суді обвинувачений сказав, що шкодує про вчинене, щиро розкаюється. Сам потерпілий заявив, що претензій до обвинуваченого не має, цивільного позову не подавав".   Який він після цього поліціянт,якщо немає претензій за грубу образу людини у формі,бо рагуль образив не його особисто а всю поліцію.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На фасаді тернопільської школи №13 відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Ніздропі photo_camera 21:03 «Я є, я живий, я вдома…» З полону повернувся Олександр Ремпа з Підгороднього 20:00 Скандальне будівництво на 15 Квітня: що планують зводити під вікнами людей 19:00 Бруківки не буде: у Теребовлі розпочали капітальний ремонт мосту й дороги за понад три мільйони євро Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:31 Аварія біля «Атріума»: у водійки Audi виявили алкогольне сп’яніння 17:45 Нардепка Марченко двічі не з'явилась на суд: на наступне засідання її приведуть примусово 17:20 У двох районах Тернополя 9 червня промиватимуть водопровідні мережі: можливий низький тиск 16:50 Двоє мотоциклістів опинилися в лікарні після аварії на Кременеччині 16:12 У Тернополі з 11 червня стартує купальний сезон. А ви задоволені станом пляжів? 15:45 Нелегальний пішохідний маршрут до Молдови коштував $10 тисяч: ймовірного організатора затримали в Тернополі 15:12 У Кременці розпочинають другий етап переходу на безготівкову оплату проїзду в міських маршрутках 14:35 Росіяни вдарили по сортувальному хабі Укрпошти в Харкові photo_camera 14:00 Аварія у Великій Березовиці: в лікарню потрапили жінка з 7-річною дитиною 13:30 Віддала заощадження на «лікування» зниклого безвісти сина : жителя Чортківщини підозрюють у шахрайстві 13:10 Тернополянина підозрюють у збуті психотропів 12:30 «Вміла надихати і робити світ кращим»: обірвалося життя 33-річної вчительки з Тернопільщини 12:00 У Тернополі ремонтуватимуть дороги на чотирьох вулицях — де і коли перекриють рух транспорту 11:30 Де у Тернополі 9 червня не буде води: перелік адрес та графік обмежень 11:00 «Треба жити попри все»: тернополянка Тетяна Слюсаренко відзначає 100-річний ювілей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up