Здаватимуть приміщення ресторану на тернопільському вокзалі

Здаватимуть приміщення ресторану на тернопільському вокзалі
Знову здаватимуть в оренду приміщення ресторану, яке розташоване на другому поверсі залізничного вокзалу.

Попередні орендарі за його експлуатацію заборгували більше 500 тисяч гривень, їх вони мали сплатити до місцевого бюджету.
Конкурс оренди на цей об'єкт проведуть не раніше січня наступного року. Договір оренди розірвали у судовому порядку.
- На конкурсі держмайна, який провели ще 15 жовтня 2009 року, за оренду приміщення ресторану загальною площею 347,3 квадратні метри учасник торгів “Корпорація “Вітар” запропонував 45 тисяч 700 гривень, - говорить начальник регіонального відділення Фонду держмайна Михайло Шкільняк. - Цей заклад мав право на роботу в нічний час.
Порушували права оренди представники “Корпорації “Вітар” з перших місяців діяльності. Вони не сплачували орендну плату, мотивуючи це тим, що роблять ремонт у приміщенні.
Але за законом орендну плату необхідно платити незалежно від того, працює заклад чи ні, - зазначають у регіональному відділенні Фонду держмайна. - Коли борг почав рости,ми звернулися до суду з позовною заявою про розірвання договору та стягнення боргу за оренду.
Після судової тяганини суд задовільнив позов Фонду держмайна та розірвав договір оренди і присудив стягнути з орендаря заборгованість орендної плати, пені та штрафу.
- Щоб підготувати цей об’єкт до передачі в оренду, ми знову понесемо значні витрати: на оцінку майна, публікацію оголошень у пресі, проведення самого конкурсу, - зазначив пан Шкільняк. - Поки триватимуть ці процедури, то пройде не менше двох-трьох місяців, за які об’єкт не буде використовуватись. Тому його можна буде виставити на конкурс не раніше січня-лютого наступного року. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    та який дурень з новим ПК візьме то в аренду,та до всі офіційних перевіряльників ще додаються залізнична санстанція,залізничні пожежники,залізничні мєнти і усьо курівництво вокзалу,і як їх усіх прогодувати?
  • Anonymous
    так... молоді роки ...там проходили
  • Anonymous
    нормальний був колись кабак
  • Anonymous
    А чого боржників не вигнали зразу після порушення прав оренди - судити треба тих, хто закривав на це очі та довів до того, що борг склав 500тис.грн.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:35 Єрмаку зібрали 140 мільйонів застави: УП 09:00 «На щиті» повертаються Герої Петро Копитко та Андрій Шмир 08:00 Вихідні у червні 2026: чи будуть в Україні додаткові неробочі дні 21:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео! play_circle_filled Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 20:00 П’яний чоловік бив пляшки, зривав одяг та влаштував погром у барі. Що сказав суд? 19:00 Питання життя чи смерті: історія уругвайця, який обрав захист України 18:00 У Збаражі запрацював єдиний в Україні офіс з питань європейської інтеграції 17:00 Волейбол і смачна їжа заради фронту: у Тернополі пройшов благодійний захід photo_camera 16:00 Трипільські поселення на Тернопільщині внесли до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО photo_camera 15:00 Волонтери Тернополя збирають речі в госпіталі та стабпункти: що потрібно і куди приносити 14:00 У День сім’ї у Скалатському замку одружився Захисник України play_circle_filled 13:30 У Тернополі патрульні розшукали зниклу дівчинку 13:00 Від 500 гривень до понад мільйона на місяць: скільки коштує орендувати комерційне приміщення в Тернополі 12:18 На Чортківщині розшукували шестирічного хлопчика 12:00 Тернопільські трубачі щодня грають «Шану» під час хвилини мовчання play_circle_filled photo_camera 11:00 Тернопільський педагог Богдан Нікітюк отримав стипендію Президента України 10:30 На Євробаченні — 2026 перемогла Болгарія: що відомо про вокалістку, текст та переклад пісні play_circle_filled 10:00 Вночі росіяни завдали ударів по Дніпру та Харову: у містах — пожежі, є постраждалі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up