Жінка з Тернопільщини ставила «вподобайки» та втратила 40 тисяч гривень

Жінка з Тернопільщини ставила «вподобайки» та втратила 40 тисяч гривень

Жителька Тернопільщини стала жертвою шахрайської схеми під виглядом онлайн-заробітку. Намагаючись покращити своє фінансове становище, жінка втратила майже 40 000 гривень. 

Про шахрайську схему, жертвою якої стала жінка з Тернопільщини, розповідають у поліції. 

— Оголошення про заробіток в інтернеті 35-річній мешканці Тернопільського району надійшло від невідомого в одному із месенджерів. Незнайомець запропонував жінці платити кошти за «вподобайки» та за викуп товару. Основна умова – необхідно вкласти свої кошти, які їй пообіцяли повернути згодом з відсотками. Проте у результаті потерпіла не отримала ніякого прибутку і втратила ще й свої заощадження. А це — майже 40 000 гривень, — йдеться в повідомленні 

За фактом шахрайства слідчі поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ст. 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські вживають заходів для розкриття злочину та застерігають жителів області не довіряти незнайомцям. Будьте обережні з обіцянками легкого заробітку. У жодному разі не перераховуйте гроші на невідомі рахунки. Не існує такої роботи, де ставлять «вподобайки» і отримують за це гроші. Також варто бути обережним до роботи із викупом товару на певних сайтах. За такими пропозиціями теж стоять шахраї. Обов’язково застережіть своїх близьких, рідних від таких афер.

Відео дня

Як не стати жертвою шахраїв: застереження та поради від поліцейських ...

Якщо ви постраждали від шахраїв, не зволікайте та телефонуйте на спецлінію «102». Для оперативного надання допомоги від працівників Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертайтесь за номером 0 (800)50-51-70.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» розповідали, що кіберполіцейські викрили шахрая з Тернопільщини. Слідчі встановили, що чоловік займався псевдоволонтерством, нібито збираючи пожертви на лікування дітей та реабілітацію українських військових. В Facebook він створював фейкові акаунти, де розміщував реальні фото поранених захисників та медичних документів, але для перерахування грошей вказував реквізити своїх власних банківських карток.

Читайте також:

Жінка з Тернопільського району втратила 46 тисяч гривень, коли хотіла отримати допомогу

180 тисяч гривень за зняття «поробів» віддала «ворожці» жінка з Тернопільського району

Тернополянин втратив 105 000 гривень через телефонних шахраїв

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up