Змили тривоги та сажу від сотень пожеж: на Тернопільщині рятувальники провели колегу на пенсію

Змили тривоги та сажу від сотень пожеж: на Тернопільщині рятувальники провели колегу на пенсію
Фото: ДСНС Тернопільщини

Рятувальники провели на заслужений відпочинок свого колегу — Івана Поліщука, який понад 20 років очолював Підволочиський пожежно-рятувальний підрозділ.

Відео із традиційним прощанням із колегою опублікували в ДСНС Тернопільщини.

На рахунку Івана Поліщука — чимало ліквідованих пожеж, врятовані людські життя та майно. Та про керівника найкраще говорять люди, які роками працювали поруч. Колеги поважають Івана Вікторовича за професійність, досвід і ставлення до особового складу. За роки служби він здобув авторитет не лише серед рятувальників, а й серед жителів громади.

Проводжали колегу так, як заведено у пожежників, — струменями води з пожежних стволів. Ця традиція символізує очищення від тривог і негараздів, що залишаються позаду, та початок нового етапу життя.

Позаду — понад два десятиліття на чолі підрозділу, чергування, термінові виклики й відповідальність за людей. А залишаються досвід, повага колег і справа, якій віддано значну частину життя.

Бажаємо рятувальнику міцного здоров’я, мирного неба, родинного тепла та Божого благословення!

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up