Зустріч, яка зворушила всіх: у Тернополі тато-військовий зробив сюрприз для донечки та приїхав на випускний
На випускному вечорі у Тернопільській школі №21 сталося справжнє диво, яке розчулило всіх присутніх, – до однієї з випускниць з війни приїхав тато.
Неймовірний сюрприз для одинадцятикласниці Анжеліки, випускниці тернопільського ліцею №21, влаштував її тато Назар. Відео зворушливої зустрічі опублікувала мама випускниці та дружина військового Леся Сподарик.
Чоловік воює ще з 2016 року, а після початку повномасштабного вторгнення знову став до лав ЗСУ. Щоб встигнути на випускний донечки, він дві доби добирався з фронту додому.

— Сюрприз вдався, а ці емоції просто неможливо передати словами, — каже мама дівчинки Леся Сподарик.

Вітаємо випускницю з важливим днем у її житті та дякуємо Герою за наш захист!
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
Сумно.....
Я не зміг приїхати. Так само я не зміг бути присутнім на її святі першого дзвоника ( 1. 09. 2015 р). Тоді Мар'їнка, тепер Краматорськ
Якось так....