Буде як літом: на Тернопільщину насувається спека
У Тернополі майже весь день погода буде похмурою, лише ввечері небо проясниться. Без опадів.
Температура повітря коливатиметься від +12 до +25

Максимальна та мінімальна температура повітря за останні 130 років 11 травня:
МАКС: 28.3° (1985)
МІН: 0.4° (1974)
Погода від Наталки Діденко
Понеділок в Україні буде як літо. Стовпчики термометрів піднімуться до +20+25 градусів, а в західних областях до +27 градусів.
Наша територія перебуватиме у так званому теплому секторі (карта 1), тобто, ми будемо перед холодним атмосферним фронтом.
Карта 3 добре показує, що Україна завтра - одна з найтепліших у Європі.
Протягом понеділка у більшості областей очікуєтся +20+27 градусів.
Суттєві опади - навряд. проте висока температура повітря може дати шанс періодичним локальним дощам, які швидко змінюватимуться яскравим сонцем.
Вітер повіватиме з півдня, але будьте уважними - вже у вівторок він зміниться на півнінчо-західний і стане сильним.
12-го травня до нас прийде холодний атмосферний фронт який принесе дощі (на Заході подекуди навіть мокрий сніг), похолодання, штормовий вітер.
У Києві завтра очікується літня погода - протягом дня до +25+26 градусів, серйозні опади малоймовірні, хіба що надвечір хмари захочуть зібратися послухать горбців та солов`їв, не витримати, розчулитися і трохи линути дощу (карта 2).
У вівторок у Києві температура повітря трохи знизиться, очікується дощ та сильний північно-західний вітер.
У середу похолодає до +14, +15 градусів.
І увесь наступний тиждень теплої погоди не передбачається, стовпчики термометрів коливатимуться в межах +14+18 градусів

Народний прогноз погоди
Цей день пов'язаний з початком збору березового соку, яким поїли хворих. Також поправити здоров'я допомагав теплий (південний) вітер, характерний для цього дня. У давнину спостерігали за погодою вночі: якщо вона була теплою, а небо було зоряним, значить буде хороший врожай.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
Олена ЗоркінаВ Україну йде холодний атмосферний фронт, який принесе шквальний вітер та дощі-( 20 хвилин .) - обіцяли .Тепер .що спекотно як літом .Прогноз зі стелі берете .? Чи як карта ляже ? -
гсрв понеділок жара, а у вівторок зранку сильний вітер та різке похолодання