У Тернополі почали діяти додаткові карантинні обмеження (СПИСОК)

У Тернополі почали діяти додаткові карантинні обмеження (СПИСОК)

З 26 січня у Тернополі запровадили додаткові карантинні обмеження, зокрема — в закладах громадського харчування та освіти.

У зв’язку із різким зростанням захворюваності на COVID-19 у Тернопільській громаді впродовж останнього тижня та з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації, відбулося засідання міського оперативного штабу.

Усі обмеження, окрім тих, де зазначена дата їх запровадження, вступають у дію з 26.01.2022 року, повідомляє пресслужба міської ради.

На штабі було прийнято ряд додаткових обмежень:

Відео дня

І) Обмежити доступ до структурних підрозділів міської ради відвідувачів. Відповідальним працівникам Тернопільської міської ради забезпечити можливість подання документів, заяв, звернень, тощо поштовими чи електронними засобами.

ІІ) Заборонити роботу закладів громадського харчування та перебування відвідувачів в закладах ресторанного господарства та громадського харчування, після 22-ї та до 7-ї години, із забороною проведення розрахункових операцій після 21-ї години, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

ІІІ) Заборонити роботу дитячих ігрових кімнат.

IV) Управлінню освіти і науки:

Рекомендувати керівникам закладів освіти:

- організувати освітній процес для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти усіх типів та форм власності із використанням технологій дистанційного навчання, виходячи з об’єктивної ситуації по захворюваності в кожному закладі, зокрема, для учнів 1-4 класів:

-забезпечити належним чином освітній процес у відповідності до вимог чинного законодавства (постанови головного державного санітарного лікаря від 06.09.2021р. №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»).

-забезпечити належну  якість повітря приміщень в закладах освіти;

-забезпечити неухильне подання інформації до ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» щодо кількості відсутніх дітей в закладах освіти, кількості закритих класів, закладів.

V) Суб’єктам господарювання поновити на входах інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів одночасного перебування відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236.

VІ) З 24.01.2022 тимчасово заборонити масові зібрання, дискотеки, святкові події, крім випадків 100 % вакцинації усіх учасників таких заходів із заповненістю приміщень, яка не перевищує 50% загальної кількості (контроль покласти на організаторів заходів та керівників-адміністраторів).

VІІ) Управлінню транспортних мереж та зв’язку:

- організувати максимально можливу  вакцинацію водіїв та кондукторів громадського транспорту.

VІІІ) Весь персонал закладів громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення (крім товарів першої необхідності), які обслуговують населення з приймання відвідувачів повинен бути 100% вакцинований та заповненість приміщень не перевищувати 50% загальної кількості.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області, поліцейські спільно з працівниками Держпроспоживслужби та муніципальної інспекції, в межах повноважень забезпечуватимуть посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, з 24 січня Тернопільщина перебуває у «помаранчевій» зоні. Зважаючи на складну епідситуацію, в області у посиленому режимі працюють 43 рейдові групи, які перевіряють ковід-сертифікати та дотримання карантинних вимог.  

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Зоя Вапляк

    Все заборонено а чому в Тернополі не заборонять взагалі стихійну торгівлю ніде такого немає як а Тернополі неможливо пройти тротуаром до овочевого ринку під ногами м'ясо  тушки курей сир сметана собаки нюхають  гази від машин пил бруд і продукти на землі о то така боротьба з єпідеиією коли вже на то звернуть увагу
  • Ирина

    Верховна Рада НЕ підтримала закон про покарання за підроблені сертифікати)

keyboard_arrow_up