Зірвані дахи, повалені дерева і бігборди та потрощені авто - негода наробила біди на Тернопільщині

Зірвані дахи, повалені дерева і бігборди та потрощені авто - негода наробила біди на Тернопільщині

У ніч з неділі на понеділок на Тернопільщині вирувала негода. Сильний вітер наробив лиха.

 

Внаслідок ускладнення погодних умов, що супроводжувались сильними поривами вітру, зі швидкістю до 30 м/с, на території Тернопільської області виникло ряд негативних наслідків:

За даними, отриманими від підпорядкованих підрозділів Управління – станом на 09:00 24.02.2020 залишається без електропостачання 148 населених пунктів області: в Бучацькому районі – 8, Гусятинському – 6, Козівському – 8, Кременецькому – 16, Лановецькому – 8, Підволочиському – 11, Підгаєцькому – 7, Теребовлянському – 8, Чортківському – 12, Заліщицькому – 14, Збаразькому – 18, Шумському – 3, Зборівському – 3, Тернопільському – 8, Бережанському – 12, Борщівському – 16.

В с. Литвинів Підгаєцького району частково зірвано шиферне покриття з будівлі ЗОШ (80 листів шиферу на площі 120 м.кв).

Відео дня

Зафіксовано падіння 26 дерев на проїжджі частини доріг: в Теребовлянському – 5, в Тернопільському – 1, в Кременецькому – 1, в Підволочиському – 1, в Козівському – 4, в Збаразькому – 2, в Гусятинському – 2, в Бучацькому – 1, Тернопільському - 9.

На порізку та прибирання повалених дерев двічі залучався особовий склад пожежно-рятувальної служби. Зокрема, черговим караулом 18-ї державної пожежно-рятувальної частини здійснено прибирання повалених на проїжджу частину дерев в селищі Козова, а черговим караулом місцевої пожежної команди сел. Вишнівець здійснено прибирання дерев, повалених на проїжджу частину в с. Старий Вишнівець.

У Тернополі шквальний вітер завалив бігборд. На щастя, обійшлось без постраждалих, адже неподалік стояли автівки.

Сильний вітер зірвав банер з Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, відео виклав Олег Синовець на своїй сторінці у Фейсбук.

Залізничники Львівської магістралі ліквідовують наслідки негоди

Внаслідок шквального вітру на території обслуговування регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано падіння дерев на колію та нависання гілок на лініях електропередач, що завадили роботі залізничної інфраструктури та обладнання на станції Ходорів, дільницях Львів — Сапіжанка, Оброшино — Щирець, Любінь Великий — Комарно, Яблонька — Соколики — Сянки, Рожнятів — Долина, Глибочок Великий — Озерна, Озерна — Зборів.

Укрзалізниця працює над ліквідацією наслідків негоди, що спричинила затримку в русі пасажирських поїздів № 49 Київ — Трускавець, № 602 Львів — Солотвино, № 81 Ужгород — Київ, № 29 Ужгород — Київ, № 141 Бахмут — Львів, а також кількох приміських поїздів.

Укрзалізниця просить вибачення за тимчасові незручності та закликає уважно слухати оголошення на вокзалах щодо можливих змін у розкладі руху поїздів.

Буревій повалив дерева та потрощив автівки

24 лютого близько 5-ї години ранку, на автодорозі державного значення М-12 Стрий — Знам'янка, через сильні пориви вітру, на проїздну частину впало дерево та пошкодило транспортні засоби, які рухалися цією автодорогою. На щастя, ніхто не постраждав. Патрульні оперативно надали громадянам необхідну допомогу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • J Q

    А ви бачили той величезний тристоронній рекламний щит на зупинці залізничний вокзал, який стоїть над головами людей? Цікаво скільки він важить, і скількох задавить, як впаде?

    Владимир Шилов reply J Q

    Жаль, какая ЖАЛЬ, что бандерлогов не попридавило!
  • Вітя

    Поки на людину не впаде дерево і непридавить влада підераська і дальше нічого не буде робити
  • Вітя

    Це точно
  • Вітя

    Так так
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:01 Бусом по Театралці: як відповідатиме водій за порушення 15:15 У центрі Тернополя «просвітяни» збирали кошти на дрони для ЗСУ: фоторепортаж photo_camera 14:05 У Тернополі близько 700 пластунів зі всієї області взяли участь у «Відкритті Пластового Року» 13:10 На Об’їзній трапилась аварія: ми дізналися подробиці Від читача 13:09 У Тернополі триває набір нових учасників на екологічний проект Edu Up 13:05 У Карпатах травмувалася туристка з Тернополя 12:00 Бювет на бульварі Куліша – запрацював. Та чи надовго? (ФОТО ДНЯ) 11:17 У лікарні помер захисник зі Збаражчини Василь Дручок 10:02 Зупинилось серце ветерана пожежної охорони з Тернопільщини 09:00 Готуємо мафіни з шпинатом 08:01 Сьогодні, 24 вересня: все про цей день, які є традиції, кого вітати з іменинами 22:01 27 чоловіків намагались порушити кордон на Закарпатті — серед них були і з Тернопільщини 21:00 Показали, хто охороняє наш сон: тернополяни можуть відвідати фотовиставку українських воєнкорів photo_camera 20:30 Юні тернопільські танцівниці підкорили сцену на Чемпіонаті Європи 20:00 Чи треба заборонити російськомовний контент у Тернополі: ми запитали у містян (ОПИТУВАННЯ) play_circle_filled 19:02 У поліції відреагували на їзду водія міського автобуса, який створив аварійну ситуацію на переході на Київській 18:01 На щиті повертається на рідну Бережанщину Герой Тарас Лещук 17:02 Захищаючи Україну від ворога, загинув житель Скалата Олександр Кадобний
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up