Муніципальна міліція не дублюватиме роботу звичайної

Муніципальна міліція не дублюватиме роботу звичайної
Муніципальна міліція складатиметься з 15-ти осіб, зароблятиме сама, “воюючи” зі стихійною торгівлею і незаконною забудовою.

Втім, положення про діяльність цієї структури — із переліком обов’язків, функцій та ін. — затвердять лише через місяць. Саме через те, що такого документу немає, деякі депутати не зрозуміли, навіщо Тернополю взагалі потрібен підрозділ муніципальної міліції?
— Наше місто не є настільки криміногенним, аби створювати структуру, що дублюватиме функції міліції, — каже Віталій Цимбалюк. — Управління внутрішніх справ погано виконує свою роботу?
Під час обговорення цього питання (про структуру нової мерії — прим. ред.), він запропонував вилучити пункт про створення муніципальної міліції взагалі.
— Ми запитуємо: “Що робитиме така міліція?”. Відповідають: “Буде положення, тоді дізнаєтеся”, — обурюється Перто Гоч. — Запитуємо ще: “Хто її очолюватиме?” “Ми ще не знаємо...” Що ми робимо? Створюємо особистий загін чи якесь рейдерське угруповання?
Проти був і екс-заступник мера Петро Гринчишин. Він зацитував положення, за яким працює луцька муніципальна міліція. Деякі його норми, на думку депутата, свідчать про те, що у Тернополі з’явиться ще одна контролююча структура, котра чинитиме тиск на підприємців. Окрім того, на цю службу потрібно буде закладати кошти у бюджеті.
Авто чи іншої техніки підрозділу муніципальної міліції купувати не будуть, наголошує мер. Підрозділ буде підпорядкований саме йому.
— Цілком вистачить 15-ти працівників, — пояснює Сергій Надал. — Йдеться про 3 тис. грн зарплати для кожного. Якщо вони оформлятимуть щодня по два протоколи — штраф у такому випадку становить від 340 грн і вище — отриманих коштів вистачить на всі потреби підрозділу. При цьому відбирати роботу у працівників внутрішніх справ ніхто не буде.
Муніципальна міліція, за його словами, стежитиме за дотриманням правил і норм благоустрою: вулична торгівля, сміття, псування фасадів будівельтощо. Її працівники складатимуть адмінпротоколи.
Доповнив пояснення Сергія Надала керуючий справами мерії Олександр Степанюк. Він також наголосив, що муніципальна міліція не дублюватиме функцій звичайної. При цьому її працівники також матимуть спеціальну форму, посвідчення та інше.
Детально про те, що відбувалося на сесії 14 грудня, читайте згодом.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (31)
  • Anonymous
    тут можна подивитись чим займається така поліція в Луцьку. до речі, один з чиновників теж з цього міста, тому можна припустити, що Тернопіль перейматиме досвід :( http://www.lutsk.ua/result.html?cx=006739053431845853928%3Adryzkqpp1hs&cof=FORID%3A11&q=%D3%EF%F0%E0%E2%EB%B3%ED%ED%FF+%EC%F3%ED%B3%F6%E8%EF%E0%EB%FC%ED%EE%BF+%EF%EE%EB%B3%F6%B3%BF+%EF%EE%EB%EE%E6%E5%ED%ED%FF#1057
  • Anonymous
    Згадався анегдот: - Вовочка, а що твій дідусь робив під час війни? - Працював електриком - О_о - Да да. Він ходив в чорному комбінзоні і мав на комірі дві блискавки Так і ця міліція буде купкою головорізів, яким офіційно дозволять робити рейдерські атаки та погроми. 15 чоловік цілком достатньо щоб пояснити будь кому, як він попав і що йому за то буде. А зарплату їм будемо платити ми з вами :)
  • Anonymous
    Ха-ха, а чого ви чекали від колишнього податківця? Муніципальна міліція - це загін для збору мзди, що працюватиме особисто на мера, та поповнюватиме його казну. Ну ще по два протоколи в день складатимуть. Норму по протоколах вже визначили, ось ще визначать скільки податі збирати і підуть хлопці до роботи.
    Anonymous reply Anonymous
    Ага а за советів ше дружинники були-ментам пяненьких вуєків під роздачу збирали.І домоправдоми були-стукачали.Якщо вже Тернопіль пре в Європу то зробити як там-з відповідними фінансуванням і підпорядкуванням і обовязками і головне-відповідальністю перед громадою.
  • Anonymous
    Ще можна організувати загони МІЛІЦІЇ ЖИТЕЛІВ ТЕРНОПОЛЯ, які будуть контролювати роботу мерії і інших міліцій, і теж "ЗАРОБЛЯТИМЕ САМА" (цікаве формулювання про муніципальну міліцію - чим і як зароблятиме - рекетом, розбоєм, здирництвом та хабарями?..)

keyboard_arrow_up