Наталя Турецька таки буде депутатом міськради

Наталя Турецька таки буде депутатом міськради

Наталія Турецька таки стала новим депутатом міськради замість Володимира Стаюри.  «За» визнання її депутатом проголосували члени ТВК. 

У пані Турецької було 20 днів на роздуми –  вона повинна була обрати між мандатами міськради та облради, оскільки була депутатом облради.  Чому таки віддала перевагу депутатству у міськраді, пані Турецька розповіла "20 хвилин". 

Читайте також: Наталія Турецька ще думає, чи йти у депутати міськради

В Єгипті раптово помер очільник міської "Свободи" Володимир Стаюра (оновлене)
 

 

- Обласну раду я не кинула, я її залишила в надійних руках, - каже вона. - На засіданні вчорашньому ТВК мене не було, був представник від «Свободи», якому я передала свої документи - ті, які відповідно до закону я мала передати на засіданні. Чому я залишила обласну  раду – бо в ній я вже була, а в міськраді не була. І те, що я могла робити в обласній раді, я робила.  Той напрямок, який мене цікавить, я розвиваю і розвиватиму далі.  Але є ще  що робити і в місті, і в місті цікава команда, з якою мені цікаво працювати, тому я пішла у міськраду.

Округ Наталі Турецької – на Дружбі. Однак, каже вона, займатиметься питаннями не тільки округу.

- Мені не дуже подобається прив’язка депутата до округу, бо місто, то є місто, і люди, які живуть на моєму окрузі,  мають активність в інших місцях, - каже вона. - І допомагати людям на окрузі, це не означає  бути тільки на окрузі. Я розумію, що є питання локальності – це є питання округу, але є питання глобальніші, які  необхідно роз’яснювати у місті, у яких потрібна співпраця всіх депутатів.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Як не дати холодильнику «померти» під час тривалих відключень світла: важливі поради 21:55 Графік відключення світла в Тернополі та області на 16 січня (ОНОВЛЕНО) 21:07 У Тернополі судитимуть херсонця, який воював на боці російської армії 20:30 Тепло, є інтернет та безперебійне живлення: де у Тернополі можна зарядити гаджети та попрацювати Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 19:00 Тротуари у сніговій каші, машини заносить: як у Тернополі справляються з зимою 18:10 Сопілкарі «Дударики» з Тернополя перемогли на Всеукраїнському конкурсі 17:20 Через суд намагаються зберегти Єврейський шпиталь на Острозького 16:47 В Україні можуть послабити комендантську годину 16:07 Чоловіків, яким 20 та 24 роки затримали за крадіжки грошей з водоматів у Тернополі 15:30 Як зігрітися в холодній квартирі без опалення та електрики 14:55 Згоріла техніка через перепади напруги: хто та як може отримати компенсацію 14:08 Військовослужбовця ТЦК, який на камеру бив людей, відправили на фронт — джерела «20 хвилин» 13:55 Скасування відстрочки для студентів віком 25+: Рада прийняла рішення 13:20 Хабар лісничому: на Чортківщині затримали чоловіка за спробу підкупу 12:38 Як почувається немовля, яке мати покинула у холодному під’їзді на «Сонячному» 12:02 На пішохідному в центрі Тернополя водій Jeep збив жінку 11:20 Тайвань передав генератор для Тернополя: може забезпечити електрикою школу, садок чи лікарню 10:48 Новонароджену дівчинку в сумці знайшли у під'їзді на Київській 10:12 Мертву лисицю на подвір'ї виявили на Чортківщині. У тварини був сказ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up