Сесія у Тернополі: під стінами ганебний цирк, - депутат

Сесія у Тернополі: під стінами ганебний цирк, - депутат
Фото ілюстративне з попередніх сесій

У п'ятницю, 1 лютого розпочалась сесія Тернопільської міської ради.

- Під стінами ганебний цирк: пси, собаки, блокпости, металошукачі. Паскудна показуха, бо в розслідуваннях треба правди шукати, а не кіно грати, - повідомляє у себе на сторінці депутат міської ради Андрій Шкула.

У коментарях під постом інший депутат Іван Сороколіт написав наступне:

"Це результат роботи місцевого самоврядування. У нього достатньо повноважень щоб організувати свою роботу так як вважає за потрібне. Місцеве самоврядування - це міський голова + депутати.
Усе само собою не зміниться від констатації факту що "вода мокра".

Андрію, ми лише незначні зусилля доклали щоб усунути фальш, показуху і штучність з міськради.
"Система" відчула небезпеку і пручається. 

Зараз "матриця фальші" намагається повернутись у свій звичний стан. Багато залежить від Вас, тих депутатів, котрі мають імунітет від хвороб системи.
Але поступово все більше залежить що відбувається поза стінами міськради".

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • bvm

    Так Ви самі цей цирк сотворили, а тепер обуруєтесь. Справді цирк.
  • Герасимчук Ростислав

    Про що ви взагалі? Ану вйо до роботи, паскуди!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Оживили лозу: студенти створили унікальні скульптури-лелеки, що підкорюють серця photo_camera 21:00 ​​​​​​​Заступнику голови Великоберезовицької громади дали штраф за несвоєчасно подану декларацію 20:02 Арттерапія, психологи, масажі: у лікарні Тернополя облаштовують центр безоплатної реабілітації photo_camera 19:03 По 125 грн за кілограм: у Тернополі вже продають молоду картоплю photo_camera Від читача 10:27 Сильна громада – це громада, де кожен мешканець має можливість реалізувати свій трудовий потенціал 18:43 На об’їзній ДТП за участю службового авто поліції. Легковик — на боці 18:02 В МВС пояснили, кому відмовлятимуть в обміні дворічного посвідчення водія 17:21 Понад 200 дерев на понад вісім мільйонів незаконно зрубали в Білецькій громаді 16:50 «Навіть не питатиму, яке пекло пройшов. Просто обійму». З полону повернувся Іван Романюк 16:15 Як зареєструвати дитину до першого класу в будь-яку зі шкіл Тернополя 16:00 Тернопіль закуповує квадрокоптери Mavic 3T для ЗСУ (пресслужба Тернопільської міської ради) 15:35 Тітка Героя-сироти вимагає повернути гроші на пам’ятник, які збирали люди 15:03 У Залізцях Jeep врізався в огорожу: у водія виявили ознаки сп'яніння 14:32 У Тернополі планують сворити паліативне відділення для онкохворих в новому корпусі онкодиспансеру 14:00 «Володя повернувся»: майже три роки чекали з полону воїна на Зборівщині 13:30 Підрядник та інженер отримали підозри за неякісний ремонт дороги у Великогаївській громаді 13:10 Понад 18 тисяч гривень втратив на «криптовалюті» 20-річний тернополянин 12:37 Тернопільщина вітає 12 земляків, яких звільнили з полону: що про них відомо 12:02 Деякі продукти в Україні за рік подорожчали на 15%, інші — на 30% 11:27 Триває набір до стрілецького батальйону поліції Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up