Воєнний стан запровадили на 30 днів в окремих областях. Тернопільщини серед них немає

Воєнний стан запровадили на 30 днів в окремих областях. Тернопільщини серед них немає

За впровадження воєнного стану проголосували 276 народних обранців о 21.30 26 листопада.

Після понад двогодинних дебатів (0 21.20) на трибуні Верховної Ради України з'явився Президент України Петро Порошенко із пропозицією запровадити воєнний стан на території областей, які межують із Російською Федерацією та Придністров'ям. Триватиме він 30 днів. Воєнний стан введуть у Вінницькій, Луганській, Донецькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській областях, а також у внутрішніх водах азово-керченської акваторії.

- Як президент я виконав свій конституційний обов'язок, і кілька годин тому своїм указом запровадив воєнний стан на всій території України, з 9 години ранку 28 листопада, - зазначив Петро Порошенко.

Текст Указу Президента оприлюднений на офіційному сайті Глави держави. 

Депутати також призначили дату виборів Президента України 31 березня 2019 року. "За" проголосували 228 народних обранців.

Нагадаємо, до запровадження воєнного стану у частині українських областей призвели агресивні дії Росії щодо України в акваторії Керченської протоки. Там 25 листопада захопили три українські кораблі. Під час захоплення поранили шістьох українських моряків. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (7)
  • 99
    Хз шо буде далі!
    Наталія reply 99
    Надіємося що москаликів прижмут путін помре не своєю смертю і Україна буде без війни і все буде ок
    Бульба reply Наталія
    Дурний Вас піп хрестив.....!!! І нажаль таких ще дуже багато.
    Наталія reply Бульба
    Причому тут піп ?В вас є голова ....чи так тільки шиюший елемент)))
    Бульба reply Наталія
    Жінко в політиці потрібно розумітись!!
    Це Вам не омлет спекти!!
    Наталія reply Бульба
    Я розуміюсь в політиці і омлетики жарю
  • Леся Чернега
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «єКнига»-2026: що читають 18-річні українці 20:00 Тернопіль у День міста: 10 фото зі святкування photo_camera 19:00 «Дзвони Лемківщини» об’єднали Україну та світ: на Тернопільщині відбувся ювілейний фестиваль photo_camera 18:00 Сучасні верстати, нові навички та співпраця з бізнесом: як два коледжі Тернопільщини використають понад 15 млн грн субвенції Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:00 Підозріла операція: псевдобанкіри виманили у жінки зі Збаража майже 69 тисяч гривень 16:07 «Борщу багато не буває»: у Тернополі учасники «МастерШеф» готували для містян play_circle_filled photo_camera 15:10 Маленького їжачка винесли з вогню рятувальники: напоїли водою та врятували життя 14:34 У Тернополі на «Алеї Зірок» відкрили нові відзнаки на честь двох військових бригад play_circle_filled photo_camera 14:03 Кров, що рятує життя: тернопільські нацгвардійці стали донорами крові 13:00 Їхні імена назавжди залишаться в історії Тернополя: рідні Героїв отримали почесні відзнаки photo_camera 12:08 У вишиванках та з молитвою: у Тернополі відбулася святкова літургія photo_camera 11:04 Новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами play_circle_filled photo_camera 10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите 22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up