Спецтема: карантин

Які авто та майно в кандидатів у нардепи з Тернополя. Ексклюзив "20 хвилин"

Які авто та майно в кандидатів у нардепи з Тернополя. Ексклюзив "20 хвилин"

Вибори народних депутатів України відбудуться 21 липня. Із чим йдуть у Верховну Раду ті, хто вирішили представляти Тернопіль, перевірили «20 хвилин».

Хто хотів - той встиг. 20 червня ЦВК завершила приймати документи від усіх охочих стати депутатами дев’ятого скликання. Остаточного списку кандидатів ще не має, хтось подавав документи в останній день, хтось передумав. Усі прізвища на сайті ЦВК мають оприлюднити до 25 червня.  

З пустими руками у Верховну Раду представники від 163-го Територіального виборчого округу (м. Тернопіль) не йдуть. Про це свідчать дані декларацій, які ми ретельно вивчили.

Отже, пропонуємо до читання – статки, доходи та майно кандидатів у нардепи поіменно. Висновки ви можете зробити самі – не лише за цієї інформацією, а й діями, які робили ці люди впродовж багатьох років. Як не крути, а малознайомих імен у виборчому списку немає.

 

Кандидати від політичних партій:

 

Степан Барна

Донедавна голова Тернопільської обласної державної адміністрації. Висунутий перейменованою партією Петра Порошенка, яка тепер має назву «Європейська Солідарність».

Пан Барна має у власності земельну ділянку, загальною площею 11700 кв.м. Розташована вона у Нагірянці Чортківського району, звідки кандидат родом. Дружина Тетяна володіє квартирою у Тернополі, площа якої 91,90 кв.м. Автомобіль, який декларує Степан Барна, не є преміум-класу – DAEWOO, LANOS, рік випуску – 2005. Дружина, до речі, має 25% від загального капіталу приватного підприємства «Фірма «ФАМА»», що займається рекламною діяльністю.

За рік пан Барна офіційно заробив 247322 грн, а його дружина – 36369 грн. Має родина грошові активи у банках. Так, у Степана Барни на рахунках – 1405 грн, 2473 доларів та 635 євро. Задекларовані готівкові кошти: 28500 доларів, 290000 грн та 15000 євро – у пана Барни, а ще 5500 доларів, 15000 євро.

Подружжя має доньку.

 

Леонід Бицюра

Він – заступник міського голови Тернополя з питань діяльності виконавчих органів ради, голова місцевої Кінокомісії.  Висунутий кандидатом на округ на об’єднавчому з’їзді ВО "Свобода".

У декларації, поданій у січні 2019-го року вказано лише джерело доходу – зарплата за основним місцем роботи - 108114 грн, але згодом в уточненій декларації у квітні є інша сума - 533170 грн. 

У декларації за 2018 рік знаходимо інформацію про 50%-ве право власності на квартиру у Тернополі, загальною площею 54,3 кв.м. Дані про авто відсутні. У 2018-му Леонід Бицюра також задекларував готівку – 300000 грн.

Він є керівником у п’яти громадських організаціях.

У Леоніда Бицюри є син та донька.

 

Андрій Богданець

Заступник генерального директора ПрАТ «Птахофабрика Тернопільська», висуванець від партії «Слуга народу».

Брав участь в антитерористичній операції. Перебував у районах проведення антитерористичної операції: в містах Слов’янськ, Дебальцеве, Курахово, учасник боїв в Піски Донецької області. Одержав статус учасника бойових дій.

В офіційній базі декларації відомостей про нього не знайшли

 

Богдан Брич 

Пан Брич - сільський голова Гаї Шевченківські. У нардепи його висунула партія ВО “Батьківщина”. 

Задеклароване майно: квартири у Тернополі, площею 71,8 кв.м. та 25 кв.м. А ще офіс – 38 кв.м. Є земельні ділянки у Гаях Шевченківських.

Щодо транспорту - Нісан Кубіста, рік випуску2006. У дружини - Тойота  Кемрі, рік випуску – 2007.

За рік за основним місцем роботи пан Брич заробив 164185 грн, дружина – 225979 грн.

Серед грошових активів – 30000 доларів на банківській скриньці та 100000 грн – кошти, розміщені на банківських рахунках.

 

Ігор Побер

Спортсмен, народний депутат України, висунутий на мажоритарку політичною партією «УДАР».

У декларації, поданій у квітні поточного року за 2018, пан Побер вказав право власності на квартиру Києві, площею 110,2 кв.м., а також садовий (дачний) будинок у Тернополі, площею 299,7 кв.м. На дружину записана квартира у Тернополі, площа якої 82 кв.м.

Два автомобілі задекларовані дружиною - Lexus RX 350,рік випуску – 2012, а ще Mercedes-Benz E220D, рік випуску – 2016.

Дружина Дарія Побер має частки власності у кількох фірмах – з добування каменю, вапняку, крейди; виробництва мінеральних виробів тощо (!).

Протягом року пан Побер отримав 424390 грн зарплати та 422880 грн – відшкодування за ведення депутатської діяльності. Дохід дружини від ведення підприємницької діяльності склав 806500 грн.

Ігор Побер задекларував готівкові кошти – 50000 доларів, 2654 євро – розміщені на банківських рахунках. 1400000 грн декларує дружина Дарія.

У подружжя є син.

 

Тарас Пастух

Народний депутат України, суб’єкт висування – «Об’єднання «Самопоміч». 
Йому належить будинок у Тернополі, площею 126,40 кв.м. та земельна ділянка 314 кв.м. Ще Тарас Пастух має будинок у Бучацькому районі, площа якого 23,9 кв.м. Дружина декларує кілька земельних ділянок – у Губині, Підгородньому, Тарас Пастух також має кілька земельних ділянок у Тернополі.

Щодо транспорту, у власності пана Пастуха – Фольксваген Пассат, рік випуску – 2013.

Дружина Ірина є власником ТОВ «Теплотерн» (25% капіталу) та ТОВ «Альтенергопростір».

Заробітна плата Тараса Пастуха склала 386872 грн і 422880 грн - кошти на відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень.

Тарас Пастух задекларував готівкові кошти – 50000 доларів, 410000 грн.

У подружжя четверо дітей.

 

Анатолій Вихрущ

Доктор педагогічних наук, професор кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ, висунутий Народним Рухом України.

У 2005 – 2008 рр. працював заступником голови Тернопільської ОДА при головуванні тодішніх голів Івана Стойка та Юрія Чижмаря. Усі інші роки – викладацька та наукова робота. У базі декларацій пана Анатолія немає.

 

Іван Сороколіт

Приватний підприємець, висуванець партії «Сила Людей».

Декларацію подавав за 2017-ий, коли був депутатом міськради.

Тоді вносив дані про квартиру в Тернополі, площею 164 кв. м. та земельну ділянку на Гусятинщині. У декларації два роки тому був автомобіль Mitsubishi Outlander, рік випуску – 2006. Щоправда, він був у власності третьої особи. Тоді він був і керівником малого підприємства "Фірма "ІС-Інфо", у 2018-му власник змінився. Два роки тому Іван Сороколіт декларував і готівкові кошти – 193000 грн та 24700 доларів. Як змінилася ситуація – невідомо, але нещодавно Іван Сороколіт публічно оголосив збір коштів на заставу в ЦВК.

 

Лариса Римар

Вона – директор Тернопільського обласного музичного коледжу ім. С. Крушельницької, висунута політичною партією “Громадянська позиція”.

Квартира у Тернополі, площею 93,8 кв.м., зареєстрована на чоловіка. У власності пані Лариси – авто, Ford Mondeo 1.6, рік випуску – 2012.

У власності жінки – 10% капіталу ТОВ "Торгово-інформаційний дім "7 Днів-Україна". За рік пані Лариса отримала 215000 зарплати. Інформація про грошові активи відсутня.

 

Максим  Черкашин 

Керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», співзасновник міжнародного музичного фестивалю «ФАЙНЕ МІСТО». Йде партії «Голос», лідером якої є фронтмен «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук.

Ще в 2017-му декларував частку власності у квартирі в Тернополі, площа якої 48 кв. м.

Інформація про авто та готівкові рахунки була відсутня.

 

Самовисуванці:

 

Юлія МАМЧАК

Народилася 4 травня 1988 року в селі Угринів Підгаєцького району Тернопільської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Тернополі, судимість відсутня.

 

Іван Тарасов

Народився 20 вересня 1994 року в місті Тернополі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Ліберально-демократичної партії України, проживає в місті Тернополі, судимість відсутня.

 

Ігор Юзьвак

Народився 21 травня 1982 року в місті Тернополі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, адвокат, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ДОБРИЙ САМАРЯНИН", проживає в місті Тернополі, судимість відсутня.

 

ДОВІДКА

Позачергові парламентські вибори відбудуться 21 липня 2019 року. 

Повний список кандидатів у депутати на сайті ЦВК офіційно буде оприлюднено 25 червня. Тому імена кандидатів у даному переліку можуть змінитися. 

 

Коментарі (5)
 • Тернополянин

  Барна на мак драйв заїжав кілька днів тому на новій Тойоті Кемрі.
 • Петро Білецький

  Боже.. Бицюра немає авто ?? Бідний. Давайте скинемся йому хоч на якесь відро з болтами, бо як так. депутат і без машини
 • олег

  люди -барні треба скинутися хто скільки може -на рахунку -1400 грн
 • дядя_Юра

  чув такий анекдот/історію:
  Задекларував якось суддя всі свої статки, на наступний день його пограбували і винесли майже всі гроші та коштовності - лишили тільки те, що було в декларації...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:01 Іноземна валюта продовжує дорожчати: курс валют на 10 квітня 08:05 Цей день в історії, 10 березня: Галапагоські острови, перші паперові гроші в США і успішний телефонний дзвінок 07:04 Погода у Тернополі 10 квітня: вдень до +13 20:31 У Тернополі почали масово тестувати на коронавірус сімейних лікарів, педіатрів та працівників спецтранспорту (ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera Від читача 19:34 Вірш про коронавірус 20:02 "Де купити колготки або канцтовари?": у продуктових магазинах міста частина товарів не продається photo_camera 19:05 Де в Тернополі можна купити маски і дезінфектори 18:31 П'ята смерть від COVID-19: Володимир «згорів» за три дні 18:29 Гарячу воду у Тернополі подаватимуть за іншим графіком до кінця опалювального сезону 18:01 Кип'ятити чи обробляти спиртом: Як правильно утилізовувати маски в домашніх умовах? 17:30 Тернополянин заплатить штраф за те, що був на бульварі без маски і п'яний (ВІДЕО) play_circle_filled 17:03 Як купити побутову техніку у Тернополі під час карантину: чи працюють магазини та як замовити товар photo_camera 16:30 На Тернопільщині терориста «ЛНР» на прізвисько "Заточка" заочно засудили до 15 років тюрми 16:03 У Тернополі волонтери виготовляють захисні щитки та маски для хворих з пірнальних масок. Закликають долучатись play_circle_filled 15:30 У Тернополі чоловік на пошкодженому катку врізався в електроопору. Водій з численними травмами в лікарні 15:02 Спалюють чи просто викидають: як утилізують використані маски та костюми в лікарнях Тернопільщини stars 14:27 Чому під час карантину рухатися так само важливо, як і мити руки 14:05 400 тисяч чужих гривень молодий тернополянин витратив на власні потреби 13:35 Де у Тернополі можна замовити доставку їжі та продуктів харчування додому 13:15 Чи має право міськрада забороняти ховати померлих від COVID-19 у родинних гробівцях, пояснив юрист
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up