Родичі загиблих військових зустрілись із головою ОДА Володимиром Трушем в Зарваниці (пресслужби)

Родичі загиблих військових зустрілись із головою ОДА Володимиром Трушем в Зарваниці (пресслужби)

Своїми клопотами і проблемами поділились із головою Тернопільської облдержадміністрації родини загиблих військовослужбовців у зоні АТО/ООС.

Зустріч відбулась першого липня у Марійському духовному центрі “Зарваниця” за участі Архієпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Владики Василя Семенюка.

Володимир Труш звернувся зі словами шани і вдячності до учасників зібрання – батьків, матерів і дружин загиблих воїнів.

«Ми з повагою ставимось до цих родин, завжди про них пам’ятаємо. Прикро, що через пандемію COVID-19 рік не було можливості поспілкуватись особисто. Тож, сьогодні родичі висловили свої думки, болі і переживання. Частину цих проблем ми почали вирішувати ще під час зустрічі, а іншу частину я дав доручення виконати найближчим часом», - підкреслив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Відео дня

Місце зустрічі – ”Український Єрусалим” у Зарваниці обрано не випадково. Рідні, що пережили втрату, часто сюди приїжджають для душевної підтримки.

«Це особливе місце. Я була тут востаннє кілька днів тому. Ми вдячні Тернопільській обласній державній адміністрації за це зібрання родин полеглих воїнів. Дякуємо, за те, що мали можливість єднатися духовно, молитовно пом’янути наших синів і чоловіків, усіх героїв. Ми озвучили свої проблеми і отримували відповіді на нагальні питання. Якщо ми будемо відчувати підтримку від влади, ми не опустимо руки, а будемо продовжувати справу - робити все, щоб країна була!», - коментує Леся Орляк, мама полеглого військовослужбовця Олександра Орляка.

Після обговорення питань і консультацій, відбулась спільна молитва всіх учасників зібрання.

«Наша молитва звідси швидше дістанеться Бога. А пам’ять про загиблих і подяка їм – буде вічна в житті українців», - наголосив Володимир Труш.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

keyboard_arrow_up