Сергій Надал: на передовій передали військовим з Тернополя ще 50 FPV ударних дронів (пресслужба міської ради)

Сергій Надал: на передовій передали військовим з Тернополя ще 50 FPV ударних дронів (пресслужба міської ради)

На передовій передали військовим від Тернопільської громади ще 50 fpv-дронів. Дрони отримали військові-захисники, частина який базується у Тернополі. Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал, який на фронті зустрівся з нашими Героями-захисниками. 

 

За словами мера, Тернопіль допомагає Збройним силам завдяки всім тернополянам, які сплачують податки.

«Передали військовій частині нашого міста ще 50 fpv дронів, придбаних за кошти міського бюджету. Дякую усім, хто сплачує податки! Завдяки вам ми можемо купувати необхідне для наших Героїв! Хочу особливо подякувати воїнам, захисникам нашої Батьківщини. Честь бути тут та дякувати, дивлячись вам у вічі. Дякую за вашу мужність, за захист держави та українських сімей!», - заявив Сергій Надал.

Нагадаємо

Відео дня

20 лютого Сергій Надал особисто передав бійцям батальйону «Свобода» бригади НГУ «Рубіж» 100 FPV-дронів та розвідувальні квадрокоптери. Також 50 fpv квадрокоптерів, мавіки, маскувальні сітки, окопні свічки отримав ще один підрозділ у Донецькій області.

16 лютого міська рада передала на передову бійцям «Добровольчого Українського корпусу» Правого сектора три квадрокоптера Mavic.

15 лютого міський голова Сергій Надал передав три розвідувальні квадрокоптери DJI Mavic 3 для бійців військової частини, яка сформована на базі Тернополя.

14 лютого Тернопільська громада передала нашим Героям-захисникам дев’ять квадрокоптерів Mavic та 50 FPV-дронів.

12 лютого мерія Тернополя передала на передову для воїнів-артилеристів ще 30 ударних дронів. Наш Герої-артилеристи зараз стоять на першій лінії української оборони.

7 лютого міська рада Тернополя передала силам спецоперацій 100 ударних дронів. Того ж дня, мерія передала аеромобільній бригаді 20 ударних «бойових пташок».

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Наталия Бахуринская

    Мер казнокрад Тернополя  гнида

keyboard_arrow_up