Сергій Надал: «Обов’язок нашої громади – підтримати сім’ї, які втратили сина, чоловіка, батька, брата» (пресслужби)

Сергій Надал: «Обов’язок нашої громади – підтримати сім’ї, які втратили сина, чоловіка, батька, брата» (пресслужби)

У Тернополі триває реалізація програм підтримки дітей та родин Героїв, які загинули захищаючи Україну

У Тернополі триває реалізація унікальних програм підтримки родин та дітей Героїв Тернополя. Кожна родина Героїв-тернополян та вимушених переселенців, які проживають у Тернополі, перебуває під опікою громади. Цього тижня продовжують реалізовувати заходи з метою підтримки дітей та родин Героїв

 

Діти загиблих Героїв у міській раді

Відео дня

Так, цими днями для дітей загиблих тернопільських Героїв провели тематичну екскурсію у приміщенні Тернопільської міської ради.

«Обов’язок нашої громади – підтримати сім’ї, які втратили сина, чоловіка, батька, брата, годувальника, захисника. Діти та сім’ї Героїв, які віддали своє життя за Україну, повинні відчувати найбільшу підтримку від усієї громади міста. Будь-які проблеми має допомагати спільно вирішувати не лише влада, а й вся громада міста. Саме тому у Тернополі діють програми підтримки дітей та родин Героїв. Це велика честь приймати дітей у стінах міської ради, розповісти та показати, як ми працюємо. Щиро дякую за ваші усмішки та емоції», - зазначив міський голова Сергій Надал. 

 

Програми діти та родини Героїв

Програми Тернопільської міської ради «Діти Героїв» та «Родини Героїв» не лише доповнять допомогу, яку родини вже отримують від держави. Всі учасники програми мають постійний соціальний супровід, за кожною родиною закріплено окремого соціального працівника. Кожна родина Героїв-тернополян та вимушених переселенців, які проживають у Тернополі, буде під опікою громади. 

«Кожна родина матиме повноцінний соціальний супровід. За кожною дитиною та родиною загиблих Героїв закріплений окремий соціальний працівник, який вивчатиме їх потреби та проблеми. Він буде працювати, щоб вирішити ці проблеми, якщо це у межах компетенції міської влади чи комунальних підприємств. Якщо ці проблеми не в межах компетенції міської влади, соціальний працівник буде допомагати вирішувати проблему в інших державних інституціях. Крім того, соціальний працівник буде вивчати соціально-побутові проблеми та допомагати їх вирішувати», – пояснив Сергій Надал.

Міський голова також закликав підприємців ставати наставниками діток. «Звертаюсь до успішних та відомих людей Тернополя, підприємців, меценатів ставати наставниками для цих діток. Долучайтесь до їх підтримки, діліться своїм досвідом, знайомте зі своїми професіями та запрошуйте на екскурсії на підприємства. Звертайтесь за телефоном гарячої лінії 098 174 77 41», – заявив Сергій Надал.

Також у Тернополі буде створений окремий меморіальний комплекс на честь Героїв, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України. Місце розташування та форма комплексу буде вирішуватися самими родинами.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

keyboard_arrow_up