Один день із життя Тернополя у фото (РЕПОРТАЖ)

Один день із життя Тернополя у фото (РЕПОРТАЖ)

На вулицях в Тернополі після дощу 19 липня знову багатолюдно. У парках також багато відвідувачів, а рибалки перевіряють свою удачу поблизу водойми.

У парку «Топільче» у першій половині дня відвідувачів було небагато, щоправда, біля водойм багато рибалок. Серед них - не тільки досвідчені, старші люди, але й навіть підлітки та діти. У вихідний в «Топільче» можна зустріти батьків  або старших людей, які  гуляють з дітьми.

Ще одним улюбленим для багатьох місцем в «Топільче» є зоокуток. 19 липня тернополяни особливу увагу звертали на овець та баранів, що паслися найближче до паркової алеї.

Відео дня

З-поміж трьох фонтанів, у парку працює тільки один.

На ринку міста також дуже багато людей, щоправда, не всі дотримуються маскового режиму. А ті, хто все ж одягли маски, носять їх на підборідді, або закривають тільки ротову порожнину.

Багатолюдно в центральній частині Тернополя.

На площі запрацювали фонтани

А ще в неділю багато людей вирішили відвідати церкву. Аби не наражати себе на небезпеку, чекають вони надворі.

А як вам такий Тернопіль? Діліться своїми думками в коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:00 Повернувся у рідне село напередодні Великодня: Тернопільщина вітає вдома Героя з полону Дмитра Рижулю photo_camera 12:04 Як тернополяни Великдень відзначають: підбірка із соцмереж 11:41 Аварія на Львівській трасі: четверо травмованих 11:02 «Покійним потрібна лише молитва». Коли йти на цвинтар і що можна залишати на могилах рідних Від читача 16:05 Поліція Києва та СБУ повідомили про підозру заступнику голови КМДА в організації схеми переправлення призовників через держкордон України 10:00 Бійці 105 окремої бригади тероборони ЗСУ на передовій зустрічають Великдень 09:00 Редакція «20 хвилин» щиро вітає вас із Великим Днем Воскресіння Христового! 21:08 Забобони і заборони на Великдень: що радять робити для очищення і захисту від лихого 20:05 З російського полону додому повернувся Захисник з Тернопільщини 19:05 Як суди на Тернопільщині карають тих, хто відмовляється служити 18:17 В Україну повернули 277 звільнених з полону Захисників photo_camera 18:00 Тернопільська «Нива» поступилася «Маріуполь-Феніксу» 17:00 Тернопільські школярі передали великодні листівки та обереги для воїнів ЗСУ photo_camera 16:00 У Тернополі одружилися військові 15:00 Тернополянка втратила майже 400 тисяч гривень — шахрай представився працівником банку 14:02 У Тернополі освячують великодні кошики play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up