Спортсмени з Тернополя здобули перемогу на Кубку світу у Туреччині

Вихованці Тернопільського клубу універсального бою здобули перемоги на Кубку світу у Туреччині.

Анатолій Костюк та Дмитро Пелих, які представляють Тернопільський клуб універсального бою, у складі Національної збірної команди України успішно виступили на Кубку світу в Туреччині.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

— Обидва тернопільських спортсмени стали володарями Кубку світу, здобувши перемоги у своїх вагових категоріях. Тренуються спортсмени під керівництвом тернопільських тренерів Дмитра Патиковського та Віктор Шандригося, — йдеться у повідомленні.

Відео дня

Кубок світу з універсального бою тривав в Туреччині з 24 по 29 квітня, участь у змаганнях взяли понад 400 учасників із 32 країн світу. У загальнокомандному заліку збірна команда України посіла перше місце.

Довідка
Універсальний бій є одним з видів єдиноборств, у  програму якого входять: подолання смуги перешкод, метання ножа, стрільба з пневматичної зброї та безпосередньо бій на рингу.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що студентка ЗУНУ стала переможницею чемпіонату України з боксу.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.