Студент із Тернополя здобув золото на чемпіонаті світу

У столиці Аргентини Буенос-Айресі завершився чемпіонат світу-2023 з плавання серед спортсменів із порушенням слуху. Тернопільський спортсмен здобув на цих змаганнях престижну нагороду.

Про це повідомили у Західноукраїнському національному університеті.

— Успішно на цих змаганнях виступив студент класичного університету Тернополя Денис Наконечний, — йдеться у повідомленні. — Дві золоті нагороди студент-спортсмен виборов на дистанціях 100 метрів брасом та 4 х 100 м у комбінованій естафеті.

Додають, що на дистанціях 50 метрів брасом та 200 метрів комплексним плаванням Денис завоював срібні медалі, а на дистанції 400 метрів комплексним плаванням піднявся на третю сходинку п'єдесталу.

Нагадаємо, у румунському місті Клуж Напока триває чемпіонат світу з пауерліфтингу у серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. На змаганнях з успіхом виступила тернополянка Марія Полянська.

Більше 80 тернополян взяли участь у велоперегонах «Круті віражі»

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.