Тернопільська «Нива» поступилась львів'янам у виїзному поєдинку

Гол на останніх хвилинах матчу забив Дмитро Махнєв.

У рамках 9 туру Першої ліги «Нива» зіграла виїзний поєдинок проти футбольного клубу «Карпати» зі Львова. Тернополяни програли з рахунком 1:0.

Про це повідомили на сторінці футбольного клубу.

Матч відбувся 22 жовтня на стадіоні «Україна» у Львові.

Склад команди

Гол на останніх хвилинах другого тайму у ворота «Ниви» забив Дмитро Махнєв. Таким чином гравець «Карпат» на останніх хвилинах приніс команді п’яту перемогу в чемпіонаті.

«Не треба шукати негативу в тому, що ми забили гол на останніх хвилинах матчу. Треба шукати позитив в тому, що команда грала до останніх хвилин і вірила в перемогу. В першу чергу, в мене велика повага до колишнього і до теперішнього тренера «Ниви». Я не хочу оцінювати те, чи змінилась чи ні команда. «Нива» — хороша бойова команда. Я можу оцінювати лише свою команду, а суперників нехай оцінює їх тренер», — зазначив головний тренер ФК «Карпати» Андрій Тлумак на післяматчевій пресконференції.

Післяматчеві коментарі

Нагадаємо, що 15 жовтня на Тернопільському стадіоні відбувся матч за участі тернопільської  «Ниви». Суперником була команда з Вишгорода «Діназ». Тернополяни відкрили рахунок в першому таймі.

Перший гол і перша домашня перемога «Ниви» у сезоні. Як здолали «Буковину»

Тернопільська «Нива» поділила очки із «Епіцентром»