Тернопільська «Нива» розгромила франківський «Престиж» у контрольному поєдинку

Четвертий контрольний поєдинок на тренувальних зборах завершився перемогою тернополян у протистоянні з командою Івано-Франківщини.

Жовто-зелені провели по три голи у кожному з таймів, натомість, суперник відзначився лише раз, повідомляє пресслужба тернопільської «Ниви».

Початок розгрому у середині першого тайму поклав нападник Даніїл Вольський. Ударом головою він замкнув флангову подачу Хруставки. За десять хвилин по тому Вольський оформив дубль, теж забивши головою. Але цього разу асист прийшов з протилежного флангу — його оформив Дударенко.

До перерви рахунок вдалося збільшити Арсентію Дорошенко, який з близької відстані вразив нижній кут воріт суперника.

Другий тайм «Нива» теж розпочала із взяття воріт. Голкіпер «Престижу» порушив правила у штрафному майданчику і пенальті чітко реалізував Олег Соколов.

Наприкінці матчу нечисельні уболівальники у Озерній побачили ще три взяття воріт. Спочатку фланговий простріл партнера замкнув нападник Сухоручко. Потім один м'яч провели гості. А остаточний рахунок встановив Олександр Кобеля.

Контрольний матч

10 серпня 2022. Озерна

«Нива» — «Престиж» 6:1

Голи: Вольський (21, 31), Дорошенко (33), Соколов (48 пен.), Сухоручко (79), Кобеля (89) –  (85)

«Нива»: Механів, Дударенко, Кіричук, Демчук, Хруставка, Дедух, Малащук, Дорошенко, Гатала, Проців, Вольський.

На заміну виходили: Жупанський, Зінь, Стельмащук, Соколов, Пінчук, Лянскоронський, Сухоручко, Кобеля, Волохатий, Бей.

У суботу, 13 серпня, футбольний клуб «Нива» Тернопіль зійдеться у контрольному поєдинку з чернівецькою «Буковиною». Спаринг цього разу відбудеться у Теребовлі на місцевому стадіоні «Колос». Початок зустрічі о 16:00.

Нагадаємо, що «Буковина» у новому сезоні буде суперником «Ниви» у чемпіонаті Першої ліги.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.