Тернопільські студентки здобули медалі на Кубку України з боксу на честь героїв Азовсталі

• У Чернівецькій області завершився Кубок України з боксу на честь героїв Азовсталі
  • На ньому відзначились студентки із Тернополя.

Про це розповіли у пресслужбі Тернопільського педуніверситету імені Володимира Гнатюка.

— З 28 серпня по 2 вересня в с.Бояни Чернівецької області відбувся Кубок України з боксу на честь героїв Азовсталі, — йдеться у повідомленні. — На рингу сучасного спортивно-оздоровчого комплексу «Сонячна долина» за звання найсильніших у своїх вагових категоріях змагались понад 200 боксерів і боксерок зі всіх куточків України.

На змаганнях відзначилися і представниці університету. У ваговій категорії до 63 кг срібну нагороду виборола магістрантка факультету фізичного виховання, майстер спорту України Каріна Вовк.

Її колега по рингу, третьокурсниця факультету фізичного виховання, майстер спорту України Каріне Айрапетян стала найсильнішою у ваговій категорії до 81 кг.

Додамо, ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи, що відбудеться у Азербайджані.

Проте через те, що міжнародна федерація боксу допускає до участі в офіційних змаганнях росіян і білорусів, то європейська федерація проводить альтернативний турнір «Кубок Балкан», де будуть представлені спортсмени країн європейського союзу і збірної України, в тому числі і тернопільські студентки.

Нагадаємо, у румунському місті Клуж Напока триває чемпіонат світу з пауерліфтингу у серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. На змаганнях з успіхом виступила тернополянка Марія Полянська.

Більше 80 тернополян взяли участь у велоперегонах «Круті віражі»

25 серпня розпочнеться онлайн запис в групи з плавання — зареєструвати дитину можна лише один раз

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.