Тернополян запрошують взяти участь у турнірах з дворового мініфутболу

Під час турніру відбудеться три матчі з мініфутболу.
Тернополяни можуть взяти участь у турнірах з дворового міні-футболу серед дорослих на універсальних спортивних майданчиках міста.
Про це повідомляє Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення.
Впродовж тижня на універсальних спортивних майданчиках міста відбудуться турніри з дворового міні-футболу серед дорослих у віковій категорії 35+.
Він проходитиме за графіком:
- 15.09 — універсальний спортивний майданчик по вул. Київська , 11;
- 20.09 — універсальний спортивний майданчик по вул. Київська ,8;
- 21.09 — (ФІНАЛ) універсальний спортивний майданчик по вул. Київська , 11;
Початок ігор о 17:30 год. Склад команди: 8 гравців.
Фінал турніру відбудеться 21 вересня о 17:30 год. на універсальному спортивному майданчику по вул. Київська, 11.
Реєстрація команд за телефоном (097) 457-49-46. Участь безкоштовна!
Організатори : Тернопільська міська рада , Управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР , Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення.
До слова, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить відеоконкурс «Твоє здоров'я в твоїх руках!» з нагоди Дня фізичної культури і спорту України. Умови конкурсу дуже прості, а переможців чекають гарні призи.
Правила мініфутболу
У мініфутбол можуть грати команди, складом від п'яти до восьми гравців. На відміну від футзалу, у який грають дві команди, по п'ять чоловік, враховуючи воротаря.
На міжнародних змаганнях прийнято грати саме з шістьма гравцями, що одночасно перебувають на полі. Такий вибір зумовлений тим, що при такій кількості гравців досягається найвища інтенсивність гри та найвищий рівень залучення до гри всіх польових гравців.
У мініфутбол грають м’ячем 5-го розміру, таким же, як і у класичний футбол, тоді як у футзал грають м’ячем меншого, 4-го розміру.
У мініфутбол грають на відкритих майданчиках з натуральним, або штучним трав’яним покриттям. Мініфутбольні поля меншого розміру ніж футбольні і більшого, ніж футзальні. Наприклад, для проведення міжнародних змагань з мініфутболу розміри поля повинні відповідати наступним критеріям: довжина 46-50 метрів, ширина – 26-30 метрів, штрафний майданчик прямокутної форми, шириною у 14 метрів і довжиною у 7 метрів.
Гра триває від 20 до 30 хвилин, залежно від регламенту турніру, проте грається «брудний» час, тобто час, поки м’яч знаходиться поза грою також вважається ігровим часом. Проте у мініфутболі арбітр може компенсувати до тривалості тайму час, який команди не дограли через затримки.
Введення м’яча в гру з-за бокової лінії виконується кидком м’яча з-за голови. Повернення м'яча в гру від воріт у мініфутболі виконується ногами, м'яч при цьому повинен лежати. У мініфутболі у пріоритеті – пас та командні взаємодії, тоді як футзал – контактна гра, в якій дозволені окремі силові тактико-технічні дії.
Підкат – заборонений спосіб ведення боротьби, блокування гравця команди суперника, як спосіб тактичної боротьби у мініфутболі також заборонений. Натомість у мініфутболі відсутні обмеження на кількість пасів голкіперу та на час перебування гравця з м’ячем на власній половині поля. Також відсутнє правило 6-го фолу, яке є у футзалі.
Читайте також:
Жителів Тернопільщини запрошують взяти участь у спортивному конкурсі
У «Тернопільській Озеряні-2022» цьогоріч взяли участь 250 бігунів. Які результати змагань
У Тернополі запрацює нове відділення дзюдо
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
-
святослав герчаківськийГарна ідея, але чому не зробити такий захід у всіх мікрорайонах міста?