Тернополянин здобув Кубок України з кіокушинкайкан карате

Тернополянин Тарас Якимець переміг на змаганнях Кубка України з кіокушинкайкан карате.

Вихованець «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1», тернополянин Тарас Якимець отримав Кубок України з кіокушинкайкан карате у своїй ваговій категорії.

Про це повідомили в Тернопільській міській раді.

18 листопад у м. Бровари відбувся Кубок України з кіокушинкайкан карате ( ІКО Мацушима). Понад 200 учасників з 10 областей України змагалися за перемогу. Всього ж на змаганнях було представлено 18 команд.

За результатами змагань спортсмен посів перше місце і отримав Кубок України з кіокушинкайкан карате у категорії 16-17 років та ваговій категорії до 65 кг.

Підготувала юного чемпіона тренер-викладач КДЮСШ №1 – Тетяна Чубата.

— Вітаємо тернополянина з отриманим Кубком, бажає нових перемог, вдалих виступів і успіхів у професійному спорті, — йдеться у повідомленні міської ради.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що юний тернополянин став чемпіоном України зі швидких шахів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.