Міні-спідниці – цей мініатюрний предмет одягу з’явився у 1960-х як символ бунтівної молодіжної культури, але досі не втрачає популярності. В одних викликає він симпатію та милий погляд, в інших – роздратування чи шкідливі думки.
Насправді є багато суперечливих думок з приводу того, хто є засновником стилю. Також світові дизайнери вагаються і на рахунок довжини. Кокетлива спідничка – зазвичай вище колін на 15 см та більше.
Але зараз, здається, що з подіумів нам прямо говорять: що коротше, то модніше, повідомляє Укрінформ. Тож якщо ви вже встигли відвикнути від коротких спідниць і можете почуватися некомфортно, то можна врівноважити образ вибором пастельних тонів, відсутністю підборів чи придивитися щось у спортивному стилі.
Існують різні погляди й на те, чи варто взагалі носити «міні». У школах, наприклад, розповідають про віктимну поведінку (таку, що загрожує особі стати жертвою злочину) – те, що треба знати і вміти контролювати. Мовляв, красива дівчина, одягнена у коротку спідничку, може спровокувати на вчинення злочину сексуального характеру. Тож навіть підліткам у шкільних підручниках радять аналізувати свою поведінку: чи правильно ви дієте в небезпечних ситуаціях, чи не провокуєте когось на злочин.
А як думаєте ви – чи варто вдягати міні-спідниці? Для яких ситуацій актуальний такий одяг та чи справді його власниці ризикують? Пишіть у коментарях під текстом.
Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 17 від 23 квітня 2025
Читати номер
В холодну погоду краще тепленько одягатись,жінкам(майбутнім матерям потрібно шануватись особливо ,а в жару ,хоч в трусах . Немає різниці між шортами ,чи короткою спідницею . На здоров.я!
Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/Vin-i-Vona/yak-vi-stavites-do-korotkih-spidnits-dlya-obgovorennya-10831159.html