Картини тернополянки – на арт-шоу та показах мод США

Про нашу талановиту землячку пишуть американські глянцеві журнали, а її картини експонують у галереях та на світських заходах. Художниця працює у напрямку fashion art. В її картинах заново оживають колекції Діора, Гальяно, Версаче
Картини тернополянки – на арт-шоу та показах мод США

Колекції картин тернополянки Оксани Танасів виставляють на міжнародних арт-шоу, показах мод, у галереях в США. Історія цієї талановитої жінки – приклад наполегливої роботи над собою. Пані Оксана виїхала в США 9 років тому. І починаючи в новій країні все з нуля, здобула визнання як митець. Жінка творить картини у стилі fashion art, викориcтовуючи не лише фарби, а й тканину та каміння Сваровскі. Кореспондент поспілкувалася з художницею в Інтернеті. Її історія – приклад здійснення мрій та реалізації себе незалежно від обставин.

{photo_gallery id=1918|}

Оксана Танасів народилася в селі Самолуски на Гусятинщині, де і пройшло її дитинство. Згодом вона закінчила Чортківське педагогічне училище, отримала вищу освіту в Тернопільському педагогічному університеті на факультеті "Психологія та початкове навчання". Пізніше здобула ще одну вищу освіту в тодішній Тернопільській академії народного господарства. В США жінка виїхала у 2004 році за лотереєю Green Card .
- Коли я приїхала в Америку на постійне проживання, зрозуміла, що все те, що я до цього досягла в житті, було нічим порівняно з тим, що вимагала нова країна, - каже вона. - Тоді я вирішила вивчити мову і отримати освіту в американському університеті. В 2011-му я досягла цієї цілі і отримала звання бакалавра загальних дисциплін в Університеті штату Коннектикут.

Працювала без вихідних
Жінка додає, що не знала чи приймає правильне рішення, коли їхала у США і навіть не підозрювала, які важкі випробування її чекають.

- Я зрозуміла, що все потрібно починати спочатку, - каже пані Оксана. - Потрібно було вчити англійську мову, шукати хоча б якусь роботу. Крім того, я була молодою мамою і потрібно було приділяти увагу донечці, котрій було всього один рік. Робота знайшлася - я почала працювати прибиральницею будинків багатих людей в околицях Нью-Йорку та Коннектbкуту. А ночами, коли знаходилося трохи часу, я вчила мову. Якби мені не було тяжко, але я все таки знаходила моменти і для мистецтва. В ті важкі хвилини розпачу я малювала і вірила в себе. Вірила в те, що колись прийде момент нагороди і я буду виставляти картини для публіки.

Через пристрасть до малювання та навчання на сон у жінки залишалося тільки кілька годин у добу.

-  Я працювала без вихідних упродовж років, - каже вона. - Було важко поєднувати і роботу, і навчання, і догляд за дитиною. Крім того навкруги було все чуже, і ніхто не спішив на допомогу. Але мене не влаштовувала перспектива прибиральниці. Я знала що можу досягти більшого, тим більше я вірила, що проживання в Америці, особливо місто Нью-Йорк, може відкрити великі можливості для будь-якої людини.

В 2007 році Оксана Танасів стала студенткою Університету Штату Коннектикут. Навчання там дало великий прорив у її розвитку, розширило її кругозір та відкрило нові перспективи.

Це був важливий крок до мети, - каже співрозмовниця. - Через кілька років я знайшла кращу роботу в маркетинговій компанії, закінчила університет та почала проводити виставки картин.

Її "американська мрія"

"Американська мрія" - це абстрактне поняття, і у кожного вона своя, вважає Оксана Танасів.

- Я бачила людей для кого "американська мрія" - це заробити і відкласти побільше грошей, - каже вона. - Хтось бачить на короткій відстані, а іншому дано бачити на роки чи десятиліття вперед. На мою думку, все-таки "американська мрія" - це однозначно історія успіху, великого прориву, який надається можливостями проживання в США. В квітні цього року американсько-французький журнал “AlizeLavie” написав, що моя історія доказує, що "Американська мрія" існує. Можливо, це і так. Мені були приємні ці слова. Але від себе я б хотіла додати, що для досягнення "американської мрії" потрібна величезна сила волі, сильна віра в себе, унікальна працездатність.

Для створення своїх картин Оксана Танасів використовує олійні фарби, інколи працює з акрилом. Але для колекціі Fashion Art вона винайшла свою індивідуальну техніку використання кришталю Сваровскі та тканини.
- Ця техніка дозволяє створити мої образи в трьохвимірному варіанті, а дизайни таких відомих кутюр'є як Джон Гальяно, Крістіан Діор, Шанель відтворити та наблизити до оригіналу. - каже жінка.
Зовсім недавно пані Оксана винайшла ще іншу цікаву техніку, але її секрет зможе відкрити тільки після того, як закінчить свою колекцію. Також є ще інша техніка, в якій жінка працює. Зокрема для створення колекції Dollar Art вона використовує зображення долара та монет для передачі певного повідомлення.

Створила вісім колекцій картин

Загалом у пані Оксани вже є вісім колекцій картин. Це Architectural Collection "Архітектурна колекція", Floral Collection – "Колекція квітів".  Ці колекціі виставлялися на групових та персональних виставках в галереях та на художніх арт-шоу в Конектікуті і майже всі картини вже продані. Серед них є картина "Рідне місто Тернопіль", яку ще не придбали.

- Моя наступна колекція Faberge Art – "Фаберже" - це унікальне відтворення шедеврів мистецва великого майстра Фаберже, який створив дорогоцінні яйця, - каже художниця. - Я відтворюю ці витвори мистецтва на полотні із використанням моєї техніки кришталю, що дає можливість приблизити зображення до оригіналів і передати трьохвимірне бачення. Ще одна колекція Voice of Ukraine "Голос України" - це моя данина історії нашого народу, важливим політичним моментам життя нашої країни.

Не менш важлива - це Dollar Art "Долар Арт колекція", де гроші в образі предметів побуту несуть важливе інтелектуальне повідомлення, заставляють глядача замислитись та зробити певні висновки. Найбільш відомою колекцією Оксани Танасів, яка сформувала її як художника в напрямку Fashion Art, є її колекції  Fashion Art – "Мода як Мистецтво".  

Всі ці згадані колекції виставлялися на міжнародних арт-шоу Art-Expo, Parallax в Нью-Йорку, в галереях,  та на різноманітних шоу-програмах, показах мод. Наприклад, в 2012 була виставка в Donald Trump Tower для різдвяної зустрічі Eлітної професійної групи та журналу "Black Tie".

- Зараз я планую виставку колекції картин "Голос України" та "Долар Арт" в Інституті України в Америці, - каже художниця.

Запросили на New-York Fashion Week

У вересні 2012 року Оксані Танасів запропонували показати свою колекцію Fashion Art (Мода як Мистецтво) на Тижні моди в Нью-Йорку.

-  Організаторів зацікавила ця колекція, оскільки вона за змістом і тематикою підходила під цю подію, - каже пані Оксана. - Тисячі відвідувачів Тижня Моди мали можливість побачити і оцінити моє мистецтво. Я побачила великий інтерес публіки до цієї колекції, яку я особисто вважаю продовженням напрямку арт-деко та fashion art, ідей таких великих художників як Ерте, Рене Груау (Erte, Rene Gruau). Ця колекція - це поєднання моди та художніх образів на полотні в єдине ціле. Тут поставлений акцент на жінку та її велич, значимість у сучасному світі як об'єкт обожнювання чоловіками, як важливу постать у формуванні естетичних, сімейних, духовних, та суспільних цінностей.   

Поки що виставки картин Оксани Танасів проходять у США, зокрема в Коннектикуті та Нью-Йорку. Чотири виставки художниця запланувала вже на наступний рік. Не відкидає вона і можливості показати свої роботи у Тернополі.

- Якщо в майбутньому надійде пропозиція провести виставку у Тернополі, то я зможу розглянути цей варіант, - каже вона.

До слова, картини Оксана Танасів коштують від $500 до $25 000. За $500 можна придбати  роботи з колекції Art Shoes Collection, Flower Collection. Найдорожчі картини з  колекції Fashion Art/Couture Collection. Пробачити картини Оксани Танасів можна на її веб-сайті - . http://oksanatanasiv.com

 

Коментарі
19:00 Директор «Березолю» та забудовники оскаржують  ухвалу про арешт землі 18:30 Фото дня: новорічною ілюмінацією почали прикрашати театралку 18:06 Подоляни  - 10 років для вас  разом з Вами! (новини компаній) 18:00 Тернополянин просить створити спеціальну службу, яка контролюватиме маршрутки 17:23 Аферисти у Тернополі видурили у людей 16 000 грн 16:14 Українка боротиметься за титул на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств 15:45 Виграла планшет проголосувавши у "Народному бренді 2017" photo_camera 15:00 Вакансії тижня у Тернополі: кого шукають і які зарплати пропонують 14:20 «Вар’яти» знову змусили Тернопіль реготати 13:28 Кримінальну справу проти священика, який влітку збив трьох підлітків, суд закрив 13:05 Рух тролейбусів відновили. Стояли вони, бо через аварію не було струму 13:00 Тернопільська "Нива" підсилилась захисником 12:35 Питання про додаткову плату для «іногородніх» дітей у садках відклали до квітня

"Налагодження роботи маршрутного транспорту", - таку петицію написав тернополянин Юрій Пастернак.

photo_camera

Розіграш планшету між учасниками голосування у "Народному бренді RIA 2017" провели у середу, 13 грудня, в групі "Новини Тернополя...

Шукаєте який ресторан обрати на Новий Рік. Цікаві шоу програми, смачну кухню, доступні ціни. Огляд ресторанів та барів...

Проект бюджету на 2018 рік має бути внесений на розгляд депутатів вже 15 грудня. Основними джерелами доходу у місті і...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up