На виставці - подушки зі свастикою та зворушливі "бандерики"

На виставці - подушки зі свастикою та зворушливі "бандерики"
Подушки із символами сьогодення та минулого: свастикою, серпом та молотом, прапором "махновців" та УПА, символом долара та Чорнобиля, - та вишиті пташки-бандерики - ось що привіз до Тернополя на виставку художник та літератор Іван Семесюк.

 - Насправді кожна подушка має пояснення, звідки з'явилася ідея, - пояснює автор. - Прапори УПА та "махновців" - це частина нашої історії, як і символи комуністичного режиму. Свастика спала мені на думку, коли дізнався, що сучасна Європейська площа в Києві колись називалася площею Сталіна, а потім носила назву Гітлер Плац,  а тепер по ній ходять звичайні перехожі з торбами.

Previous Next

Виставка цих подушок в рушниках називається Ukrainian Dream.Створив її автор ще в 2012 році. 

Окрім них також можна побачити частину робіт автора, яких він називає "Бандерики. Зворушлива хунта".

Previous Next

 - Пташки всі вишиті вручну мною. Зрештою, на обох виставках все рукотворне. Ото хіба рушники штамповані, але зверху розшиті бісером, - уточноє Іван.

Довідка:

Виставка діє в арт-галереї "Бункермузу" до 21 жовтня.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:30 До трьох кладовищ у Тернополі 12, 13 та 19 квітня збільшують кількість транспорту 10:08 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 квітня: змінили кількість черг 09:37 Страсна П'ятниця — найскорботніший день року: що важливо знати 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Євгенія Чайки та Ярослава Тишка Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 08:00 Порядок на Великодні свята в області забезпечуватимуть майже 700 правоохоронців 22:00 Презентували національну туристичну програму для емоційного відновлення — уже є перші учасники з Тернопільщини photo_camera 21:05 Що класти у кошик і що робити з пасками, які не з'їли, розповідає отець Філюк 20:00 Тренується по чотири–п’ять годин на день: історія чемпіонки України зі спортивної гімнастики Єви Збараської 19:00 Петицію про реставрацію пам’ятки на Опільського підтримали. Що мають зробити play_circle_filled 18:07 В Архикатедрі Тернополя звершили Чин умивання ніг капеланам play_circle_filled photo_camera 17:00 Тернополянин Тарас Радь та його тренер отримають грошову винагороду за успіхи на Паралімпіаді 16:10 В Україну повернули тіла тисячі загиблих оборонців 15:45 Загибель дев'ятикласниці на санній трасі: директору спортшколи оголосили підозру 15:15 Прооперували та після розголосу перекваліфікували справу. Що з потерпілим, якого побили на Сахарова 14:45 Сільського голову підозрюють у пошкодженні регіонального парку «Загребелля» — збитки на понад 8 мільйонів photo_camera 14:00 У Тернополі встановили порушників, які пописали стіни міського стадіону 13:00 На Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки через сильні заморозки 12:30 Уряд затвердив механізм оформлення відстрочки для тих, хто до 25 років відслужив однорічний контракт 12:15 Великодні солодощі починаються з «Тортіно»: створіть свято власноруч (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up