Скульптор, який малює по дереву, представить свої нові твори

Скульптор, який малює по дереву, представить свої нові твори

Виставку Ліланда Беті «Невловиме літо» відкриють у Bunkermuz gallery 22 вересня о 19.00. Митець представить близько 20 пласких дерев'яних скульптур і три об'ємні.

 — Це літо було важко вхопити, - каже Ліланд Беті. -  Воно прийшло пізно, а справді літня погода трималася не так довго. І ось ти намагаєшся втрапити у літній настрій, то не вдається, а врешті літо проминає, дні коротшають… Ключові слова для робіт цієї виставки – свобода та імпресія. І моя, як творця, і глядача. Абстракція схожа на пісню, бо не ілюструє, а творить нове, і це творення постає зі свободи від форми та наслідування.

 

На відміну від традиційного мистецтва, тут головне не те, що «хотів сказати автор», а те, які емоційні відгуки, які асоціації породжує споглядання. Нагадаємо, що Ліланд Беті народився у Техасі. Нині працює в Тернополі. Реалізував кілька проектів у «Бункермузі» та підготував дві експозиції «Що кажуть дерева?» та «Плин». В останній представив  твори, які називає пласким скульптурами. «Плин» складався із абстрактних робіт. Творчі пошуки, розпочаті в цій серії, продовжилися у «Невловимому літі».

Виставка діятиме до 12 жовтня.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Росіяни вночі знову били по енергетиці: що відомо про наслідки масованої таки 7 грудня 11:35 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 грудня (оновлено) 11:00 На відновлення енергосистеми можуть піти тижні: «Укренерго» про ситуацію з відключеннями 10:00 Тернопіль відвідав Міністр охорони здоров'я: представили нове медичне обладнання та нові відділення Від читача 10:39 Дві команди з Тернопільщини стали призерами Табору підприємництва у Львові 09:00 Війна забрала життя Героїв Віталія Барладина та Петро Баблюх 21:00 Медик-волонтер з Тернопільщини Андрій Надкевич отримав почесну нагороду від Головнокомандувача 20:03 Через шість років після ДТП водія засудили за смерть подружжя. Осиротіли четверо дітей 19:03 Якою була варенична у центрі Тернополя: дивіться відео! play_circle_filled 18:00 Жительку Тернопільщини ошукали на 26 тисяч через фейкову «зимову підтримку» 17:00 95 років і сила волі: медики врятували пацієнтку з тяжким переломом стег 16:03 Зруйновані сходи та дроти над головою: у якому стані підземний перехід на вулиці 15 Квітня (ВІДЕО) play_circle_filled 15:00 У Тернополі нагородили військових у День Збройних Сил України photo_camera 14:03 Різдвяні мелодії для героїв: оркестр виступив перед захисниками Тернополя photo_camera 13:03 На набережній провели благодійний забіг, щоб допомогти дітям, які постраждали від ракетного удару по Тернополю photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up