У "Козі" буде виставка виробів Тернопільського фарфорового заводу

У "Козі" буде виставка виробів Тернопільського фарфорового заводу

Відкриття виставки посуду, виготовленого на Тернопільському фарфоровому заводі відбудеться 12 лютого о 17.00 в арт-кафе "Коза".

Мистецьке об’єднання «Коза» після успішної одноденної виставки бляшанок ініціює виставку виробів тернопільського фарфорового заводу.

Тому тернополянам пропонують квест: поперевертати філіжанки, тарілочки та сувенірні статуетки, шукаючи клеймо ТФЗ, а знахідки принести на виставку в арт-бар «Коза» (бульв. Шевченка, 23.).

Сюди завітають працівники даного підприємства та науковиця, викладачка ТНПУ ім. В. Гнатюка Світлана Вольська, яка дослідила діяльність фарфорового заводу.

Колись знаменитий Тернопільський фарфоровий завод не діє уже більше десяти років, але у багатьох тернополян досі живуть у сервантах сервізи, чайники, вази та блюдечка, виготовлені на цьому підприємстві.

Відкритий у 1965 році, фарфоровий завод давав роботу більше 1000 працівникам і випускав знамениту продукцію для всього СРСР і на експорт. Підприємство закрили в 2007 році. Ледве не кожна перша пара тернопільських молодят за радянського часу отримувала в подарунок на весілля святковий сервіз, від якого зараз залишилися один-два елементи. Нехай ваша самотня чашка знайде собі пару на виставковій полиці напередодні Дня Валентина! Всі експонати повернуть власникам.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:08 Добивав ногами і залишив на дивані: у Борщеві чоловік мало не помер після застілля 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 9-10 травня 10:00 Швидко та зручно: готуємо домашнє тірамісу за 20 хвилин 09:00 Тернопіль втратив Героїв Назара Тимофійчука та Володимира Маслака Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 22:11 Зеленський дозволив провести парад у Москві. Є офіційний указ Президента України 22:00 100 років виповнилося довгожительці з Хоросткова 21:00 З 15 років — мопед, з 17 — автомобіль: що тернополяни думають про можливі зміни для водіїв play_circle_filled photo_camera 20:00 Тернопільські спортсмени встановили рекорди Європи та здобули нагороди на чемпіонаті з пауерліфтингу photo_camera 19:00 Чи безпечна полуниця в Тернополі та які зараз ціни: перевірили журналісти «20 хвилин» play_circle_filled photo_camera 18:00 23-річного чоловіка підозрюють у розбійному нападі 17:30 На сесії погодили продаж на аукціоні земельної ділянки на вул. Стуса 17:00 Судитимуть жителя Тернополя, який за 30 тисяч доларів обіцяв «вирішити питання» із військовою службою 16:30 Тернополяни вимагають відкрити центральний стадіон для мешканців з 6:00 до 22:00 16:05 В Україні запустили систему, яка показує, скільки заробляють у різних професіях 15:35 На бульварі Шевченка нетверезий водій збив знак і в'їхів в будівлю 15:05 Розширили перелік категорій мешканців, які можуть скористатися послугами «Мобільного кейсу» ЦНАП 14:30 4000 євро за «туберкульоз» і 13 300 євро за переправлення через кордон: викрили лікарку зі спільниками photo_camera 14:00 У Чортківському ліцеї висадили сад пам'яті про полеглого Захисника photo_camera 13:30 Купив «інвалідність» дружині через Telegram: за спробу ухилення від мобілізації чоловік піде під суд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up