У Почаєві презентували художню виставку мисткині з Київщини

У Почаєві презентували художню виставку мисткині з Київщини

«Я лише пензлик в руці того Великого Творця», — каже художниця.

У Почаївському історико-художньому музеї відбувся творчий вечір та презентація персональної виставки художніх творів мисткині та волонтерки Тетяни Фокіної (Горяної) із м. Біла Церква, що на Київщині.

Про це повідомляють на сторінці музею.

Художниця в Почаєві працює над розписами бомбосховища місцевої школи. Принагідно, працівники Почаївського музею вирішили організувати персональну виставку мисткині.

Відео дня

«Затишна виставкова зала музею наповнилась прекрасним різнобарв'ям квітів — таких простих, звичних нам, що виринають у спогадах із далекого дитинства, квіти, що є символом нашої Батьківщини, красивими пейзажами, натюрмортами», — розповідає завідувач науково-дослідним відділом Кременецько-Почаївського ДІАЗу Ольга Деревінська.

Всі роботи виконані у авторській техніці із дотриманням типової кольорової гамми. Виставка вражає глибокою філософією переданого на картинах та змістовністю.

Загалом на творчому шляху мисткині це вже 50 виставка.

«Така кількість дивує ще більше, коли розумієш, що за своїм фахом людина пропрацювала у сфері зовсім далекій від мистецтва. Яка жага до творчості горіла у душі, що змусила цю чудову майстриню почати малювати», — каже Ольга Деревінська.

«Я лише пензлик в руці того Великого Творця, який створив цей прекрасний світ і якщо мені вдалося відтворити на полотні свій безмірний захват від краси навколишнього світу і передати це людям — я щаслива», — зазначає сама художниця.

Нагадаємо, що 13 жовтня у Берлінській філармонії відбулась персональна виставка Олега Шупляка в рамках благодійного проєкту «Серце України».

 Читайте також:

У Берлінській філармонії відбулася виставка художника з Тернопільщини Олега Шупляка (ФОТО)

У Тернопільському художньому музеї презентували виставку живопису, присвячену Соломії Крушельницькій

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
 • Mike Morgan

  Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score.

  Personal Loans (Secure and Unsecured)

  Business Loans (Secure and Unsecured)

  Consolidation Loan and many more.  Contact US for more information about Loan offer and we will solve your

  financial problem. contact us via email: [email protected]

  Phone number: +917428831341 (Call/What's app)

 • Pavl Rebrov

  Комп.графіка з любого фото зробить картину.

  nadiya bodnarchuk reply Pavl Rebrov

  І рельєф фарби, і мазки пензлика, і душу митця комп.графіка також створить, передасть на картині?

keyboard_arrow_up