На Тернопільщині +22 хворих на Covid-19 за добу. Де зафіксовані нові випадки

На Тернопільщині +22 хворих на Covid-19 за добу. Де зафіксовані нові випадки

Станом на 9.00 10 травня на Тернопільщині +22 хворих на COVID-19. Загалом в області 999 випадків.
 

Згідно з даними обласного лабораторного центру станом на 09:00 10 травня на Тернопільщині 999 випадків COVID-19, 18 – летальних, 310 людей одужали
305– жителі Кременецького району
186– жителі Монастириського району
124 – жителі Шумського району
92– жителі міста Тернополя
63 – жителі Бучацького району
53 – жителі Чортківського району
43 – жителі Заліщицького району
25 – жителі Козівського району
20– жителі Збаразького району
19– жителі Лановецького району
14 – жителі Тернопільського району
14 – жителі Гусятинського району
13– жителі Борщівського району
13– жителі Теребовлянського району
5 – жителі Підгаєцького району
4– жителі Підволочиського району
3 – жителі Бережанського району
3 – жителі Зборівського району

Читайте також: Вони побороли коронавірус: на Тернопільщині одужали 310 людей
 

За попередню добу проведено 491 дослідження, підтверджено  22 випадки зараження вірусом COVID-19.

Географія поширення нових випадків:

м. Тернопіль (2 особи).

Шумський район (2 особи):
• с. Бриків – 1
• с. Новостав – 1

Збаразький район (1 особа):
• с. Залісці – 1

Кременецький район (16 осіб):
• м. Кременець – 8
• м. Почаїв – 1
• с. Білокриниця – 1
• с. Великі Бережці – 1
• с. Гаї – 1
• с. Савчиці – 1
• с. Підлісці – 3

Теребовлянський район (1 особа):
• м. Теребовля – 1

На Тернопільщині +22 хворих на Covid-19 за добу. Де зафіксовані нові випадки, фото №1 на сайті 20minut.ua

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Євген Переймибіда
    То дані від початку епідемії?Що кількість росте ,а виздоровших нема?
    Vic Malamba reply Євген Переймибіда
    310 одужали, читайте уважніше!

keyboard_arrow_up