На Тернопільщині немає нових випадків Covid-19 за добу. Видужали 619 осіб

На Тернопільщині немає нових випадків Covid-19 за добу. Видужали 619 осіб

Станом на 9.00 19 травня на Тернопільщині жодного нового випадку зараження вірусом COVID-19. Загалом в області. Видужало 619 осіб.

Станом на 19 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 1081 випадку діагноз лабораторно підтверджений (1008 випадків - дорослі, 73 випадки - діти), з них 22 летальних. Видужало 619 осіб.

Загалом випадки підтверджено:
- м. Тернопіль – 97 (61 одужало, 1 летальний);
- Бережанський район – 3 (3 одужало);
- Борщівський район – 13 (12 одужало);
- Бучацький район – 64 (53 одужало, 1 летальний);
- Гусятинський район – 14 (10 одужало);
- Заліщицький район – 45 (35 одужало, 3 летальних);
- Збаразький район – 22 (14 одужало);
- Зборівський район – 3 (3 одужало);
- Козівський район – 25 (23 одужало, 1 летальний);
- Кременецький район – 359 (99 одужало, 6 летальних);
- Лановецький район – 19 (16 одужало);
- Монастириський район – 194 (173 одужало, 4 летальних);
- Підволочиський район – 5 (4 одужало);
- Підгаєцький район – 5 (5 одужало);
- Теребовлянський район – 14 (7 одужало);
- Тернопільський район – 14 (8 одужало);
- Чортківський район – 53 (36 одужало);
- Шумський район – 132 (57 одужало, 5 летальних).

За попередню добу:
- видужало 20 осіб, в тому числі 7 медиків
- проведено 254 дослідження
- підтверджено вперше 0 випадків зараження вірусом COVID-19

На Тернопільщині немає нових випадків Covid-19 за добу. Видужали 619 осіб, фото №1 на сайті 20minut.ua

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (34)
  • Ярослав Дідур
    Вчора писали шо 7 хворих за добу а нині вже всі здорові.абсурд.придурки і брехуни
  • Хтось
    Щоби так не пропав вірус, як в Миколаївській області не було хворих.
  • Олеся Лт
    Дивно. Люди по парках гуляють, а вірус пропав😄
  • Валя Валя
    замахали.

keyboard_arrow_up