На Тернопільщині уже майже 800 хворих на коронавірус. Яка ситуація у районах?

На Тернопільщині уже майже 800 хворих на коронавірус. Яка ситуація у районах?

За попередню добу проведено 356 досліджень, підтверджено вперше 14 випадків зараження коронавірусом.

Станом на 01 травня 2020 року в Тернопільській області за результатами досліджень методом ПЛР – у 793 випадках діагноз лабораторно підтверджений (747 випадків - дорослі, 46 випадків - діти), з них 14 летальних. Видужало 93 особи, повідомляє обласний лабораторний центр.

Географія поширення нових випадків:

м. Тернопіль (2 особи).

Борщівський район (1 особа):
• с. Іване-Пусте – 1

Збаразький район (1 особа):
• с. Залісці – 1

Кременецький район (7 осіб):
• м. Кременець – 1
• м. Почаїв – 2
• с. Града – 1
• с. Іква – 1
• с. Білокриниця – 1
• с. Савчиці – 1

Монастириський район (1 особа):
• с. Красіїв – 1

Шумський район (2 особи):
• с. Потуторів – 1
• с. Шумбар – 1.

У районах ситуація наступна:

200 – жителі Кременецького району
178 – жителі Монастириського району
92 – жителі Шумського району

62 – жителі Бучацького району
60 – жителі міста Тернополя
47 – жителі Чортківського району
42 – жителі Заліщицького району
24 – жителі Козівського району
19– жителі Лановецького району
13– жителі Борщівського району
13– жителі Збаразького району
11 – жителі Гусятинського району
10 – жителі Теребовлянського району
9 – жителі Тернопільського району
5 – жителі Підгаєцького району
3 – жителі Бережанського району
3 – жителі Зборівського району
2 – жителі Підволочиського району

На Тернопільщині уже майже 800 хворих на коронавірус. Яка ситуація у районах?, фото №1 на сайті 20minut.ua

Ситуацію на Кременеччині вчора прокоментувала головний санітарний лікар Тернопільської області Оксана Чайчук.

- Кременецький район - там ситуація гірша, ніж ситуація, яка була в Монастириському районі попередній місяць. Є райони, де зареєстровані поодинокі випадки. Це свідчить про те, що в кожному районі по різному відносяться до карантину. Десь нас чують, а десь ні.  Не скупчуються, не збираються, церкви закриті, шашлики не смажать. В інших районах йдуть до церкви, причащаються, збираються, відпочивають і не чують нас, - зазначила пані Чайчук.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (15)
  • Любов Олійник
    Як вже ця брехня набридла. Як не встидно брехати. Але чим мудрий   встидається тим дурний величається. Так от така картина брехнею думають завоювати свій авторитет а ні шановні ви нас мудрістю заінтригуйте. Премудрі тільки з другого боку.
  • Лілія Андрющенко
    А можна десь побачити, чи ви опублікуйте. Статистику по захворюваності на грип, ГРВІ , пневмонію та смертність від неї за грудень 19 та січень 20. А також статистику захворюваності на ці хвороби в порівнянні з аналогічними періодами минулого року.
  • Ная
    А чому не вказують скільки *алергіків* активізувалось?чи їх припишуть до захворівших на коронавірус???
    Коля reply Ная
    ну а як? активізовується астма від хатньої пилюки, скажуть що то людина задохнулась від коронавірусу:) сам маю дома астматика, чекаю...
  • Галина Заверуха
    Лякають та щей .брешуть.

keyboard_arrow_up